Prime Gaming VALORANT Ödülleri Nasıl Alınır?
  1. Anasayfa
  2. Oyun Haberleri

Prime Gaming VALORANT Ödülleri Nasıl Alınır?

0

Prime Gamig VALORANT oyuncularına radyanit puanı dağıtıyor. Prime Gaming VALORANT Ödülleri Nasıl Alınır? Her ay yepyeni VALORANT ödülleri Prime Gaming’te.

Birçok farklı oyunda oyun için eşyaları üyelerine ücretsiz olarak dağıtan Prime Gaming, Riot Games ile işbirliğini güçlendiriyor. İş birliği kapsamında Riot Games oyunlarında ücretsiz oyun için eşyalar veren Amazon, VALORANT ödülleri dağıtmaya başladı. Geçtiğimiz aylarda işbirliğini duyuran yetkililer Prime Gaming’te birçok süprizin olacağının sinyalini vermişti. Her ay bir veya birden fazla VALORANT içeriği Prime Gaming’te ücretsiz olacak.

Prime Gaming VALORANT Ödülleri Nasıl Alınır?
Prime Gaming VALORANT Ödülleri Nasıl Alınır?

Prime Gaming VALORANT Ödülleri Nasıl Alınır?

  • Amazon Prime hesabınıza giriş yapın.
  • Riot Games hesabınızı Prime hesabınıza bağlayın.
  • Prime Gaming VALORANT sayfasını ziyaret edin.
  • Şimdi talep et butonuna tıklayın.
  • VALORANT ödülünüz hesabınıza saniyeler içinde eklenecektir.

Geçtiğimiz haftalarda 10 Radyanit puanı dağıtan Prime Gaming’te bu ay Zoomer Pop Silah Arkadaşı hediye ediyor. Gelecek haftalarda ise henüz ne olduğu açıklanmayan “Valorant İçeriği” hediye edilecek. Ancak tahminlerimize göre sprey veya kaplama hediye edilecek.

Prime Gaming VALORANT Ödülleri
Prime Gaming VALORANT Ödülleri

Her ay düzenli olarak birden fazla VALORANT içeriği ödül olarak dağıtılmaya devam ediliyor. Üyeliğiniz devam ettiği sürece ödülleri talep etmeyi unutmayın.

Amazon Prime’a ilk kez üye olacaklar Mastercard kampanyasından faydalanabilirler. Mastercard’ını kaydeden üyelere ekstra 1 ay daha ücretsiz kullanım hakkı sunuluyor. Böylece 2 ay boyunda ücretsiz bir şekilde Amazon Prime üyesi olabilirsiniz. Ücretsiz kullanım hakkınız dolduğunda ise ayda sadece 7.90 TL’ye üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz. 30 Gün ücretsiz deneyin butonuna tıklayarak anında kampanyaya dahil olarak özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

İyi oyunlar Ajan!

Benzer içerikler:

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir