PUBG 5.2 güncellemesiyle gelecek tüm yenilikler
  1. Anasayfa
  2. Haber

PUBG 5.2 güncellemesiyle gelecek tüm yenilikler

0

Bir süredir oyuncu kaybeden PUBG yenilikler yapmaya devam ediyor. Test serverlarında aktif olan 5.2 güncellemesi nin detayları paylaşıldı.

Kısa bir süre sonra yayımlanacak 5.2 güncellemesinde en dikkat çeken özellik “çivi kapanı” oldu. Çivi kapanı tuzağını kurduğunuz takdirde üzerinden geçen aracın lastikleri patlayacak ve birinciliğe giden yolda ilk rakibinizi saf dışı bırakabileceksiniz.

PUBG Labs

PUBG Labs Nedir?

PUBG Labs nedir

“PUBG’yi beraber şekillendiriyoruz.” sloganıyla yola çıkılan bir geri bildirim sistemi. Sistemler ve testler ile ilgili geri bildirimleriniz ile PUBG Labs’a yön veriyorsunuz.

PUBG Labs’in ilk deneysel içeriği: Yetenek Tabanlı Derecelendirme

Yetenek Tabanlı Derecelendirme’de oyuncular oynadığı her oyundan sonra puan kazanacaklar. Yetenek Tabanlı Derecelendirme sistemi, mevcut Hayatta Kalma Unvanı sisteminden tamamen farklıdır. Derecenizi görebilmek için 5 maç oynamanız gerekiyor.

Vikendi Güncellemesi

Vikendi keskin nişancılara göre yeniden düzenlendi. Haritada ki araç sayısı arttırıldı. Haritaya klenen yeni yollarla birlikte araçların sayısı artırıldı ve konumları değiştirildi. Bazı binalar yenileriyle değiştirildi. Bazı bölgedeki lootlar arttırıldı.

Yol Noktası özelliği

Yol Noktası özelliği

Yol Noktası özelliği seçtiğin rotada stratejik planlar yapmana olanak sağlamak için eklendi. Yol Noktası özelliğini haritayı “M” tuşu ile açtıktan sonra kullanabilirsin.

Otomatik eklenti özelliği

  • Eklentiyi yerden aldığın zaman eklentiyi otomatik olarak silahına takan yeni bir özellik eklendi.
  • “Ayarlar – Oynanış” seçeneğinden 3 tür otomatik eklenti özelliğinden birini etkinleştirebilir/devre dışı bırakabilirsin.
  • Mevcut eklentini, yerden aldığın bir eklenti ile değiştirmek istiyorsan, yeni eklentiyi alırken U (varsayılan) tuşuna basılı tutman yeterli.
  • Mevcut silahını yeni bir silah ile değiştirdiğinde eklentiler otomatik olarak yeni silahına takılacaktır.

Yüzme ve dalma dengeleri ayarlandı

  • Yüzme hızı %27 oranında artırıldı.
  • Dalma hızı %20 oranında artırıldı.
  • Nefesi geri kazanma hızı %10 oranında artırıldı. 9 saniye sürüyor.
  • Maksimum dalma süresi %33 oranında artırıldı. 20 saniye dalabilirsin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir