Red Dead Online Prime Gaming ödülleri nasıl alınır?
  1. Anasayfa
  2. Oyun Haberleri

Red Dead Online Prime Gaming ödülleri nasıl alınır?

0

Prime Gaming, Red Dead Online avantajları ve Red Dead Online Prime Gaming ödülleri nasıl alınır? Prime Gaming avantajları için Amazon Prime üyesi olmalısınız.

Rockstar’ın çevrimiçi oyunu Red Dead Online’ın vahşi batısında güçlü bir envanter oluşturmanızı sağlayacak ücretsiz içerikler Prime Gaming’te. Prime Gaming avantajları ile düzenli olarak Red Dead Online ve birçok oyuna özel içeriklere ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Prime Gaming avantajlarından yararlanabilmek için ilk önce bir Amazon Prime hesabına sahip olmalısınız. Amazon Prime hesabınız yok ise hemen 30 gün ücretsiz deneme seçeneği ile bir hesap oluşturabilirsiniz ancak bu hakkınızı daha önce kullandıysanız ayda sadece 7.90 Türk Lirası ödeyerek Amazon Prime üyesi olabilir ve ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Red Dead Online Prime Gaming ödülleri nasıl alınır
Red Dead Online Prime Gaming ödülleri nasıl alınır

Red Dead Online Prime Gaming ödülleri nasıl alınır?

Prime Gaming, Red Dead Online ve daha birçok oyunda üyelerine her ay düzenli olarak çeşitli avantajlar sağlıyor. Ocak ayı Red Dead Online ödülüne “Ücretsiz Yetenek Kartı Yükseltmesi Ödülü” sahip olabilmek için aşağıdaki adımları takip edin.

  • Amazon Prime hesabı edinin.
  • Buraya tıklayarak Social Club hesabınızı Prime Gaming hesabınıza bağlayın.
  • Prime Gaming’in Red Dead Online sayfasına –buraya tıklayın– gidin.
  • Şimdi talep et” butonuna tıklayın.

Yukarıda yer alan dört adımı da eksiksiz bir şekilde tamamladığınıza göre artık Prime Gaming’in bu ay ki Red Dead Online ödülünü aldınız.

Hesabını ilk kez bağlayanlar için bir defaya mahsus olmak üzere 1.000 dolar bonus ödül verilecek Artık Prime Gaming’i takip ederek her ay ödülleri toplayabilirsiniz.

İyi avlar.

Red Dead Online Efsanevi Ödüller, Red Dead Online En İyi Atlar, ve Red Dead Redemption 2 Rehberi gibi birçok rehber içeriğe ulaşmak için “Rehber” kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

GTA Online Prime Gaming ödülleri nasıl alınır?

Red Dead Redemption 2 avlanma rehberi
Red Dead Redemption 2 avlanma rehberi

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir