Red Dead Online Efsanevi Ödüller Rehberi
  1. Anasayfa
  2. Rehber

Red Dead Online Efsanevi Ödüller Rehberi

0

Rockstar Games’in sevilen oyunun Red Dead Online için Efsanevi Ödüller rehberi hazırladık. Red Dead Online’da para kazandıracak her şeyi anlatıyoruz.

Efsanevi Ödüllerin peşinde koşan bir Ödül Avcısıysanız, ihtiyacınız olan tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.

Red Dead Online’da Vahşi Batı’nın en sert ve en acımasız suçlularıyla uğraşmanız yasalara olan bağlılığınızın kanıtı olacaktır. Bu haydutlar oyunda o kadar özeldir ki her birinin detaylı sinematik tanıtımı vardır. Onların hak ettiği adaleti sağlamanız için nelere ihtiyacınız olduğunu açıklarlar. Bir haydutu ölü ya da diri olarak ele geçirdiğinizde başındaki ödülü alabilmek için yerel şefin ofisine gitmeniz gerekiyor. Tam bu noktada dikkat etmeniz gereken şey canlı olarak götürmenin ölü olarak götürmekten daha fazla para kazandırdığıdır.

Red Dead Online Efsanevi Ödüller Rehberi
Red Dead Online Efsanevi Ödüller Rehberi

Red Dead Online Efsanevi Ödüller Rehberi

Red Dead Online Efsanevi Ödüllerinin yani Legendary Bounties’e başlangıçta on tanesini haftalık olarak tamamlayın. Tamamladıysanız artık istediğiniz özel hedefi seçebilirsiniz. Aynı işi tekrar tekrar yapmaya çalıştığınızda zorluk derecesinin artacağını bilemeli ve ona göre çalışmalısınız.

Red Dead Online Legendary Bounties’e nasıl başlanır

Frontier Pursuits’in Ödül avcısı rolüne sahip değilseniz ilk önce ödül avcısı lisansı satın almalısınız. Lisans satın almak için Rodos’taki şerif işaretine gidin. Eğer Prime Gaming hesabınız ile Rockstar hesabınızı bağladıysanız bu lisans için para ödemezsiniz. Eğer hesabınız bağlı değilse 15 altın ödemelisiniz.

Red Dead Online Legendary Bounties
Red Dead Online Legendary Bounties

Lisansımızı aldıktan sonra ödül panosuna bakarak ilgili komut istemine basın. Size 10 kişilik bir liste verilecek istediğinizi seçin.

Red Dead Online Philip Carlier

Philip Carlier’ı bataklıktaki kampında bulmanızla başlar, ancak hemen uyuşturulacak ve bir trippy sahnesine gireceksiniz. Vahşi adam saldırmak için defalarca size doğru koşacak, ancak onu alt etme konusunda acele etmeyin çünkü bu bir illüzyondan ibaret. Gerçekliğe döndüğünüzde ise Philip Carlier’ı bulabilmek için Lagras bataklığını aramalısınız. Carlier’dan önce birkaç düşman göreceksiniz onları kolayca etkisiz hale getirip yolunuza devam edin.

P. Carlier’ı bataklığın doğu tarafında bir kamp ateşinin yanında bulacaksınız. Ancak Carlier siz ona yaklaşırken kaçmaya başlayacak. Onu biraz kovalamanız gerekecek. Onu yakalayıp atanıza bindirin ve Saint Denis şerifinin ofisine giderek ödülünüzü alın.

Red Dead Online Kurt Adam

The Wolf Man veya Kurt Adam, Ambarino’nun uzak batısında Isabella Gölü kenarında saklanıyor. Size aramanız için üç yer verilecek fakat bölgede çok sayıda kurt dolaşıyor. Bu nedenle hep tetikte olmalısınız. Isabella Gölü’nün kuzeybatı köşesinde ağaçların arasında Kurt Adam’ın kampını bulun.

Red Dead Online Cecil C. Tucker

Bir kundakçı olan C. Tucker, Kamassa Nehri yakınlarındaki Van Horn Ticaret Merkezi’nin batısında kalan Fort Brennand’da saklanıyor. Bölgede onu ararken bir düşman dalgası sizi pusuya düşürecek onlarla savaşırken çok dikkatli olmalısınız. Çünkü tek tehdit unsuru olan onlar değil etrafta kırmızı patlayıcılar var.

Cecil C. Tucker’ı Fort Brennard’ın doğusunda kalan bir kamp alanında düşmanlarla savaşırken bulacaksınız. Onu canlı olarak ele geçirmek istiyorsanız dikkatli olmalısınız. C. Tucker’ı ele geçirdiyseniz Van Horn Trading Post’a doğru ilerleyin ve şerifin ofisine giderek onu teslim edip ödülünüzü alın.

Red Dead Online Yukon Nik

Fort Riggs’de Yukon Nik’in Mareşal’ı rehin tuttuğu bölgenin ortasındaki kulübeye ulaşmak için Borodin’s Gang ve onların saldırı köpekleri ile savaşın. Kulübeye yeterince yakınlaştığınızda, Yukon Nik ile karşılaşacaksınız onu hemen etkisiz hale getirip atınıza yükleyin. Stratberry’deki şerif ofisine giderek teslim edip ödülü alın.

Red Dead Online Barbarella Alcazar

Bu göreve bir maden sahasında başlayacaksınız. Etrafta çok fazla çete üyesi dolaşıyor onları sessizce veya silahınızla indirmek size kalmış. Alcazar ana binanın üst katında bulunuyor. Merdivenlerden çatıya çıkın ve onu yakalayın. Onu Tumbleweed’de şerif ofisine götürüp ödülünüzü alın.

Red Dead Online Etta Doyle

Etta Doyle ve çetesinin basmak üzere olduğu Saint Denis yakınlarındaki bir depoda başlıyorsunuz. Bu görevde herkes aynı kıyafeti giyindiği için düşmanınızı seçmenin zor olabileceğini düşünebilirsiniz. Ancak Doyle’u tespit etmek için yanağında yara izi olan birini arıyorsunuz. işte size ipucu. Çete üyelerini korkutup kaçırın ve Doyle’u bulana kadar hepsini tek tek avlamayı deneyin. Doyle’u bulduğunuzda şerifin ofisine gidin.

Red Dead Online Owlhoot Ailesi

Bu görevin diğerlerinden farkı bir kişi yerine tam dört kişiyi avlamanız gerektiğidir. İşaretlenmiş yere gidin ve aile üyelerini toplayıp teslim edin.

Red Dead Online Sergie Vincenza

New Hanover’ın doğusunda bir kulede sıkışmış askeri keskin nişancı olan Sergie Vincenza’yı yakalamak için dikkatli olmalısınız. Keskin nişancılara karşı siper almayı unutmayın. Eğer oyunda ekran parıldar, arkada dramatik bir müzik çalarsa bilin ki birileri sizi hedef almış durumda. Hızlıca yer değiştirmeyi unutmayın aksi halde işiniz biter. Uygun anda kuleye çıkıp işi bitirin ve hızlıca atınıza binerek kaçın.

Red Dead Online Tobin Winfield

Bu görevde ilk başta Tobin Winfield’ı takip edip onu peşindeki diğer düşmanlardan korumanız gerekiyor. Bu görev sizin için biraz zorlayıcı olabilir. İlk başta posta arabasını çalarak Tobin’in saklandığı yere kadar sürebilir veya çeteyi uzaklaştırmayı deneyebilirsiniz.

İkinci olarak ise Tobin işlerin nerede olduğunu ortaya çıkardığında, görevinizi başarısızlığa uğratmamak için onu hayatta tutmanız gerekmiyor. Onu alın ve Armadillo şerif ofisine götürün.

Red Dead Online Red Ben Clempson

Red Ben Clempson, komuta ettiği bir trene biniyor, ancak yerini bulmak için önce eski bir arkadaşıyla iletişime geçmeniz gerekiyor. Eski arkadaşla temasa geçin ve hangi trende olduğunu öğrenmek için biraz rüşvet verin. Trene bindiğinizde önce diğer düşmanların işini bitirin. Clempson’ı son vagonun içinde bulacaksınız. Onu trenden indirmeden önce makinistin işini bitirerek treni durdurun. Geriye sadece onu şerife teslim etmek kaldı.

Sıradaki rehberimiz Red Dead Online Rolleri rehberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Diğer tüm Red Dead Online rehberlerimize rehber kategorimizden ulaşbilirsiniz.

Okumaya Devam Et
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir