Cyberpunk 2077 Efsanevi Skippy Tabanca Nerede Bulunur?
  1. Anasayfa
  2. Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 Efsanevi Skippy Tabanca Nerede Bulunur?

0

Cyberpunk 2077‘de çok sayıda benzersiz silah var ancak en Efsanevi Skippy tabanca içlerinde en özeli olabilir. Efsanevi Skippy Tabanca Nerede Bulunur?

Skippy, Cyberpunk 2077’de bulunabilen bir HJKE-11 Yukimura akıllı silahıdır . Bu silahı bu kadar özel yapan nedir? Elinde tuttuğunuzda konuşan gülümseyen bir merminin sevimli hologramıyla temsili bir yapay zeka içeriyor. Cyberpnuk 2077’nin en özel tabancalarından bir tanesi olan Skippy, otomatik kafadan vuruş özelliği ile dikkatleri çekiyor. Rehberimizde efsanevi Skippy tabancanın tüm özelliklerini ve nerede bulacağınızı adım adım anlatıyoruz.

Cyberpunk 2077 Efsanevi Skippy Tabanca
Cyberpunk 2077 Efsanevi Skippy Tabanca

Cyberpunk 2077 Skippy tabanca nerede bulunur?

Heywood bölgesindeki College Street metro istasyonunun güneyinde, yan görev gösteren bir soru işaretinde silahı bulabilirsiniz. Ara sokağa bakın ve içinde Skippy’nin bulunduğu açık bir valizle bir ceset bulacaksınız. Tam konumunu aşağıdaki görselde görebilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Skippy tabanca nerede bulunur
Cyberpunk 2077 Skippy tabanca nerede bulunur

Skippy’i çöplerin arasında bulduğunuzda sizinle konuşmaya başlayacak. Geveze tabanca sizden iki mod seçeneğinden birini seçmenizi isteyecek.

  • Soğukkanlı Katil: Skippy sadece kafayı hedef alacak.
  • Yavru Köpek Sevgisi: Skippy düşmanın bacaklarına hedef alacak.

Bir süre sonra, Skippy nihayet size asıl sahibinin Regina Jones olduğunu söyleyecektir. İsterseniz silahı gerçek sahibine iade edebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir durum. İade ettiğiniz takdirde bir miktar para alacaksınız.

Önceki rehber: Cyberpunk 2077 Çıplaklık Nasıl Kapatılır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir