Cyberpunk 2077 En iyi Modlar
  1. Anasayfa
  2. Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 En iyi Modlar

0

Bir milyon anlık oyuncuya ulaşan Cyberpunk 2077 için modlar yapılmaya başlandı. Oyun keyfinizi arşa çıkaracak Cyberpunk 2077 En iyi Modlar listelendi.

Kısa bir süre önce piyasa çıkışını gerçekleştiren Cyberpunk 2077 için henüz az sayıda mod yapılmış durumda. Şuana kadar ki yapılmış modları oyun zevkinizi geliştireceğini söylemek gerekiyor. Ancak şimdilik bu beklentinizi alçak tutmanız da fayda var. Çığır açacak modlar kısa zamanda yayınlanacaktır.

Önemli: Yüklediğiniz modlar sonucu kayıtlı oyunlarınız etkilenebilir, bozulma yaşanabilir. Modları yüklemeden önce kullanıcı yorumlarını mutlaka okuyunuz.

Cyberpunk 2077 En iyi Modlar

Etkileşim E

Cyberpunk 2077’nin varsayılan etkileşim tuşu F’dir. Oyun ayarlarında bu tuşu değiştirmenize izin verilmez. Ancak Etkileşim E modunun yardımıyla bu tuşu E olarak değiştirebilirsiniz.

indir: https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/30

Cyberpunk 2077 En iyi Modlar
Cyberpunk 2077 En iyi Modlar

Daha İyi Görüş Alanı Kaydırıcısı

Oyunda zaten FOV kaydırıcısı mevcut. Ancak bu mod ile minimum FOV değerini 30, maksimum FOV değerini ise 150 ile değiştiriyor.

indir: https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/20

Cyberconsole

Çoğu oyunda olduğu gibi Cyberpunk 2077’de de hile yapmak eğlenceli olabilir. Kendinize tomarla para yağdırmak, silahlarınızı geliştirmek gibi birçok şey size iyi gelebilir. Cyberconsole modu, Cyberpunk’ın hata ayıklama konsolunu kullanılabilir hale getirerek yapmanızı sağlıyor. Cyberpunk 2077 hileleri listemize buradan ulaşabilirsiniz.

indir: https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/147

Savedwitcher 2 (Profil Yöneticisi)

Kardeşiniz veya eve gelen misafir çocuğu için yapılmış harika bir mod. Savedwitcher 2, bir başkası sizin kayıtlarınıza müdahale etmeden oynayabilmesini sağlıyor.

indir: https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/9

Cyberpunk 2077 Reshades

Cyberpunk 2077’degörselleri geliştirmeye yarayan Reshades modu, oyundaki gölgelerin, renklerin daha gerçekçi olmasını sağlar.

Daha iyi araç kullanımı

Oyunda araç kullanmanın verdiği hissiyat ile ilgili bazı oyuncular şikayetçi. Bu mod ile oyunda araç kullanımı daha az sinir bozucu hale getirebilirsiniz.

indir: https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/210

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir