GTA Online Twitch Prime ödülleri nasıl alınır?
  1. Anasayfa
  2. Oyun Haberleri

GTA Online Twitch Prime ödülleri nasıl alınır?

0

Rockstar Games, Grand Theft Auto 5‘te Ocak ayı için Twitch Prime ödüllerini paylaştı. GTA Online Twitch Prime ödülleri nasıl alınır? GTA Online oyuncularını harika ödüller bekliyor.

Rockstar Games’in efsane Grand Theft Auto serisinin son oyunu Grand Theft Auto 5 2013 yılında çıkışını yaptığından beri popülerliğini koruyor. Rockstar Games tarafından da sık sık güncellenen yeni içerikler getirilen Rockstar Games, Twitch Prime’da GTA Online için bolca ödül dağıtıyor. Twitch Prime kullanıcıları için Lucky Wheel için bazı bonuslar getirilmekle kalınmıyor, kullanıcılar şimdi her ay ücretsiz olarak 1 milyon dolardan fazla kazanacak. Twitch Prime kullanıcıları için sağlanan ödüllerden yalnızca bir tanesi bu. Bir Twitch Prime üyesiyseniz, güncellemede indirim yapılan her şey için% 10’luk bir fiyat indirimi ve GTA Casino soygununuzu başlatmak için bir mülk, biraz ücretsiz nakit para ve daha fazla indirim alma hakkına da sahipsiniz. GTA’nın en iyi araçlarından bazılar. APC ve Imorgon şimdi hiç olmadığı kadar ucuz!

GTA Online Twitch Prime ödüllerini nasıl alınır

GTA Online Twitch Prime ödülleri (Ocak)

Twitch Prime üyeleri, Ocak 2021’de Kosatka Denizaltı Radarı İstasyonu’na ücretsiz olarak erişim hakkına ve 1 Milyon GTA Doları alma hakkına sahipler. Bu iki güzel ödülün yanı sıra diğer oyun için ögelerde indirimlerden faydanalabilirler.

GTA Online Twitch Prime ödülleri nasıl alınır?

  • Her şeyden önce, Twitch Prime hesabınızın Rockstar Social Club hesabınızla tamamen bağlantılı olduğundan emin olun.
  • Bunu yapmak için Social Club kullanarak oturum açın .
  • Bunu yaptıktan sonra, bir sonraki pencerede oturum açarak Twitch hesabınızı bağlayın.
  • Tüm işlem bu kadar.

Tüm adımları tamamladıktan sonra Twitch Prime ödüllerinizi alabilir ve doya doya harcayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir