Cyberpunk 2077’de V’nin yakın dövüş geliştirmelerinden Cyberpunk 2077 mantis bıçakları nasıl alınır? En iyi nasıl kullanılır?

Cyberpunk 2077’nin geliştirmelerinden veya yükseltmelerinden en iyisi olabilecek mantis bıçakları yakın dövüş için vazgeçilmez. Mantis bıçakları yükseltme şeklinde gelen bir şey gibi görünüyor. Ancak bunların bir ripperdoc tarafından vücudunuza eklemeniz gerekir.

Ripperdoc: Her türlü sibernetik protez takabilen “doktorlardır”.

Cyberpunk 2077 Mantis Bıçakları Nasıl Alınır?

Cyberpunk 2077 Mantis Bıçakları Nasıl Alınır
Cyberpunk 2077 Mantis Bıçakları Nasıl Alınır

Mantis bıçaklarını satın alabilmek için yeterli miktarda sokak kredisine ve paraya ihtiyacınız var. Night City’de ki birçok ripperdoc’un stoklarında mantis bıçağı bulunuyor. (siber yazılım geliştirmeleri menüsünün silahlar bölümünün altında). Ancak o bıçaklar için en az 20 seviye sokak kredisine sahip olmanız gerekiyor. İhtiyacınız olan tek şey kredi değil satın aldıktan sonra onu taktırmak için 16.000 Eddies’e (Eurodolar) ihtiyacınız var.

Cyberpunk 2077 Mantis Bıçakları En İyi Nasıl Kullanılır?

Cyberpunk 2077 Mantis Bıçakları En İyi Nasıl Kullanılır
Cyberpunk 2077 Mantis Bıçakları En İyi Nasıl Kullanılır

Mantis bıçağı dövüş stiline girmek istiyorsanız karakteriniz V’yi bunun için hazırlamalısınız.

Mantis bıçaklarını ne kadar çok kullanırsanız, onlarla beceriniz o kadar yüksek olacaktır. Çünkü sürekli olarak Mantis bıçağı kullanımı için beceri puanı kazanacaksınız. Yeteneğiniz ne kadar yüksek olursa, mantis bıçaklarını kullanırken hasar bufflarınız o kadar yüksek olur.

Güçlü saldırılar için saldırı tuşuna basılı tutabilirsiniz. Bu düşmanlar üzerinde ağır hasar yaratabilir.

Beceri ve avantaj puanlarında ise vücüt, reflekse ağırlık vermelisiniz. Tabii bir de yakın dövüş silahlarınızın hasarını artırmalısınız. Refleksler’de mantis bıçağı hasarını da üçe katlayabilirsiniz.

Bir önceki rehberimiz: Cyberpunk 2077 Oyun Tarzınıza Göre Taktikler

Sıradaki rehberimiz: Cyberpunk 2077 Hızlı Para Kazanma