Cyberpunk 2077 Çıplaklık Nasıl Kapatılır?
  1. Anasayfa
  2. Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 Çıplaklık Nasıl Kapatılır?

0

Cyberpunk 2077 bilindiği üzere oyunun ilk anından itibaren çıplaklık içeriyor. Çok sayıda yetişkin sahne içeren Cyberpunk 2077 Çıplaklık Nasıl Kapatılır?

Cyberpunk 2077, karakter oluşturma ekranından itibaren oyunda çok sayıda +18 sahne mevcut. Ancak CD Projekt Red çıplaklığı kapatmak isteyen oyuncular için kapatma seçeneği sunuyor. Bugünkü rehberimizde çıplaklığı nasıl devre dışı bırakacağınızı anlatacağız.

Cyberpunk 2077 Çıplaklık Nasıl Kapatılır?

Cyberpunk 2077 Çıplaklık Nasıl Kapatılır
Cyberpunk 2077 Çıplaklık Nasıl Kapatılır

Cyberpunk 2077’de çıplaklığı kapatmak için oyunun ana menüsünde olmanız gerekiyor. Ana menüden Ayarlar ekranına gidin ve Oyun sekmesine tıklayın. En alta kaydırın ve “Çıplaklık Sansürü” adlı bir seçenek göreceksiniz. Bu seçeneği “Açık” konuma getirin.

  • Ana Menüye girin.
  • Ayarlar’a girip Oyun sekmesine gelin.
  • En aşağı kaydırıp “Çıplaklık Sansürü” seçeneğini bulun.
  • Çıplaklık Sansürü’nü Aktif edin.

Yukarıdaki adımları takip edip uyguladıktan sonra oyuna başladığınızda çıplaklık sansürü aktif olacaktır. Artık karakterleri iç çamaşırı giyinmiş bir şekilde göreceksiniz.. Yeni bir oyuna başladığınızda Çıplaklık Sansürü’nü etkinleştirdiyseniz, V’nin cinsel organını özelleştirme seçeneğiniz olmayacak. Kadın vücut tipini seçerseniz V’nin göğüs boyutunu özelleştirme seçeneğiniz de olmayacak.

Cyberpunk 2077 Çıplaklık kapatma
Cyberpunk 2077 Çıplaklık kapatma

Çıplaklık sansürü, ister envanterinizde olun ister birinci şahıs olarak oyuncu modelinize bakarken veya Fotoğraf Modunda karakterinizi görüntülerken, oyun boyunca herhangi bir çıplaklık görmenizi engeller. Hatta +18 sahneleri de göremeyeceksiniz. Aynı şey oyundaki diğer tüm karakterler için de geçerlidir.

Cyberpunk 2077’de çıplaklığı yeniden etkinleştirmek isterseniz. Yukarıdaki adımları aynen takip edip Çıplaklık Sansürü’nü kapatmanız gerekmektedir.

Önceki rehber: Cyberpunk 2077 Hızlı Para Kazanma

Sonraki rehberimizin konusunu siz belirleyebilirsiniz. Yorum kısmına oyunda merak ettiklerinizi yazmanız yeterli.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir