Netflix’in merakla beklenen dizisi Snowpiercer 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Snowpiercer 2. Sezon ile yakında ekranlara dönüyor.

Bong Joon-ho’nun 2013 yılında Le Transperceneige adındaki Fransız çizgi romandan uyarlanan filmi Netflix geçen yıl dizi olarak uyarlamıştı. 10 Bölümden oluşan ilk sezon ABD’de TNT’de diğer ülkelerde ise Netflix’te yayınlandı. Netflix yöneticileri enüz ilk sezonu izleyici ile buluşmadan dizinin ikinci sezonu için yeşil ışık yakmıştı. Jennifer Connelly ve Daveed Diggs’in başrolü olduğu Snowpiercer 2. Sezon çok yakında Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Snowpiercer 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak
Snowpiercer 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak

Snowpiercer 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Birinci sezonunun Mayıs – Temmuz 2020 tarihleri arasında yayınlanan Snowpiercer 2. sezon 25 Ocak 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini almaya hazırlanıyor.

Snowpiercer 2. Sezon Konusu

İlk sezonun sonunda bizi bir sürprizin beklediğini anlamıştık. İlk sezonun sona ermesinin ardından ikinci sezon kadrosuna Sean Bean‘ın Bay Wilfrod rolü için katıldığını öğrendik.

İkinci sezonda, tamamen yeni bir güç mücadelesi ortaya çıkıyor ve insanlar Layton’a mı yoksa yeni bir trene, teknolojiye sahip olan Bay Wilford’a mı bağlılıklarını göstereceğine şahit olacağız. Tüm bu güç mücadelesi sürerken; Layton, Snowpiercer’ın ruhu için Bay Wilford ile savaşırken, Melanie, insanlığın kaderini değiştirebilecek şok edici yeni bir keşfe öncülük eder.

Snowpiercer 2. Sezon Oyuncuları

İkinci sezon oyuncu kadrosunda; Jennifer Connelly (Melanie Cavill), Daveed Diggs (Andre Layton), Mickey Sumner (Bess Till), Alison Wright (Ruth Wardell), Sean Bean (Joseph Wilford), Annalise Basso (LJ Folger), Sheila Vand (Zarah Ferami), Rowan Blanchard (Alexandra Cavill), Lena Hall (Miss Audrey) ve Karin Konoval (Dr. Pelton) yer alıyor.

Dizinin ikinci sezonu için yönetmen koltuğunda daha önce Mr. Robot, Borgia ve Berlin Station dizisinden tanıdığımız Christoph Schrewe oturuyor.

Sinema haberleri için wuudia’yı takip edebilirsiniz.