Valorant Brimstone Rehberi – Brimstone Nasıl Oynanır?
  1. Anasayfa
  2. Oyun Haberleri

Valorant Brimstone Rehberi – Brimstone Nasıl Oynanır?

0

Valorant kontrolcü karakteri Brimstone için rehber hazırladık. Valorant’a yeni başlayanlar için Valorant BrimstoneRehberi , Brimstone Nasıl Oynanır?

Valorant Brimstone Rehberi

Valorant’ın 12 karakterinden bir tanesi olan kontrolcü Brimstone, sis/duman ve eşsiz ulti yeteneği sayesinde bir çok takımın vazgeçilmez karakteri durumunda. Kolundaki teknolojik cihaz sayesinde yakınında seçtiği üç farklı bölgeyi sis/duman ile kaplayıp takımının içeri sızmasına yardımcı olabilir. Yine kolundaki cihazı ile ulti yeteneğini kullandığında çok geniş bir alanı etkileyecek şekilde kullandığı uydu saldırısı takımına önemli avantaj sağlayabilir. İyi bir brimstone oyuncusu kolayca takımının kazanmasının önündeki engelleri kaldırabilir.

Amerika Birleşik Devletleri askeri Brimstone’un yörünge cephaneliği takımının her zaman bir adım önde olmasını sağlar. Faydaları tam ve güvenli bir şekilde teslim edebilme yeteneği, onu eşsiz bir komutan yapar.

Valorant Brimstone Rehberi Brimstone Nasıl Oynanır

Valorant Brimstone Yetenekleri

  • Kuvvet İşareti (C)

Son derece ucuz olan bu yetenekten iki tane satın alabilir, kritik anlarda kendinizin ve takım arkadaşlarınızın kuvvetini artırabilirsiniz. Zemine fırlattığınız kuvvet işareti etkisi boyunca size ve takım arkadaşlarınıza %10 artırılmış ateş hızı, %10 daha hızlı yeniden yükleme, %10 daha hızlı silah değişimi ve %10 geri tepme yayılımı geri kazanımı sağlar.

Mermilerin havada uçuştuğu anlarda kuvvet işareti yeteneğini kullanarak rakiplerinize karşı avantajlı olabilirsiniz.

  • Yakıcı (Q)

Yakıcı bir top ateşleyen silahınızla ateşlediğiniz bu yakıcı top önce sekiyor arından yere çarptığında etki alanını kasıp kavuruyor. Oluşturduğu yangın ile düşmanlarınızı engelleyebilir hatta ciddi hasarlar verebilirsiniz. Aman dikkat takım arkadaşlarınıza doğru ateşlemeyin canları azalmasın.

  • Dumanlı Hava Sahası (E)

Brimstone’un imza yeteneği olan dumanlı hava sahasından üç adet satın alabilirsiniz. E tuşu ile açtığınız mini haritada yakın olduğunuz bölgede seçebileceğiniz üç konuma bu uzun süreli dumanları bırakabilir ve alandaki düşmanlarınızın işini zorlaştırabilirsiniz.

  • Uydu Saldırısı (X)

Uydu saldırısı yeteneğini kullanabilmek için ihtiyacınız olan 6 ulti puanını topladığınızda açılan haritada (imza yeteneğine göre daha geniş bir alan görebiliyorsunuz) seçtiğiniz konuma geniş çaplı bir uydu saldırısı başlatabilirsiniz. Düşmanlarınızın işini bir hayli zorlaştıran bu yetenek kritik anlarda raundu kazanmanızı sağlayabilir.

Ek bilgi: Düşman alanın merkezine ne kadar yakınsa aldığı hasar o kadar fazladır.

Riot Games‘in yeni oyunu valorant ile ilgili haberlere, yama notlarına ve rehberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Valorant Reyna Rehberi – Reyna Yetenekleri
Valorant Jett Rehberi – Jett Nasıl Oynanır?
Valorant Viper Rehberi – Viper Nasıl Oynanır?
Valorant Sova Rehberi – Sova Nasıl Oynanır?

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir