CSGO Source 2 Beta Güncellemesi Yakında Gelebilir
  1. Anasayfa
  2. Espor Haberleri

CSGO Source 2 Beta Güncellemesi Yakında Gelebilir

0

Geliştiriciler tarafından yapılan son güncellemeler, yakında bir CSGO Source 2 beta sürümünün gelebileceği yönündeki iddiaları güçlendiriyor. CSGO’nun Source 2 motoruna bağlantı noktası olan CSGO 2 hakkında söylentiler bir süredir ortalıkta dolaşırken, hayranlar oyunun performansını ve grafiklerini iyileştirebilecek büyük bir güncelleme olasılığı konusunda heyecanlanıyor.

14 Mart’ta Valve geliştiricileri, Source 2 kaynak dosyalarını CSGO’nun beta sürümüne ekledi. Bu durum genellikle büyük bir güncellemenin geleceğinin bir işaretidir.

Bu, Source 2 güncellemesinin resmi bir onayı olmasa da, Steam backend tarafındaki son güncellemelere atanan kimlik numaraları ve dosyaların boyutu, Valve’ın işlerinde önemli bir şey olduğunu gösteriyor. SteamDB’deki son değişiklikler CSGO beta platformuna yönlendiriliyor. Oyuncular bu gelişmeleri Valve’ın betanın bir parçası olarak yayınlamayı planladığı bir dizi CSGO güncellemesi yaptığını düşünüyor.

CSGO Source 2 Beta Güncellemesi Yakında Gelebilir

Yaşanan tüm bu gelişmeler yakında CSGO Source 2 güncellemesinin geleceğinin bir işareti olabilir. CSGO 2 bir devam oyunu olmasa da, 2012’den beri piyasada olan popüler FPS oyunu için oyunun kurallarını değiştirebilir. Yeni motora geçiş, oyunun performansını, grafiklerini ve genel deneyimini iyileştirebilir.

Bir CSGO hayranıysanız, saflarınızı tazelemek veya diğer harika ücretsiz Steam oyunlarını denemek için şimdi iyi bir zaman olabilir. Alternatif olarak, CSGO’dan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, tam CSGO konsol komutları listemize göz atın.

CSGO Source 2 beta sürümü ve bunun oyun için ne anlama gelebileceği hakkında daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

Diğer CS:GO içerikleri:

CS:GO Rekabetçi Kodları

CS:GO Kan Silme Kodu

CS:GO FPS Gösterme

CS:GO Başlatma Seçenekleri 2023

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir