Mount & Blade II Bannerlord Casus Parti Görevi
  1. Anasayfa
  2. Oyun Haberleri

Mount & Blade II Bannerlord Casus Parti Görevi

0

Mount & Blade II Bannerlord casus parti görevi nasıl yapılır ? casus nasıl bulunur? Mount & Blade II Bannerlord Casus Parti Görevi rehberimiz.

İlk başta birçok oyuncunun kafasını karıştıran ancak daha sonra heee böyle mi yapılıyormuş dediği Mount & Blade II Bannerlord Casus parti görevini nasıl yapacağınızı anlatıyoruz. Sizin görevi aldığınızı ve şehirde olduğunuzu varsayarak nasıl yapacağınız konusuna geliyorum.

ÖNEMLİ: Şehirdeyken oyunu kaydetmenizi şiddetle öneriyoruz!

Mount & Blade II Bannerlord Casus Parti
Mount & Blade II Bannerlord Casus Parti Görevi

Şehirde bir turnuva düzenleniyor ve katılımcılardan birisi casus peki bu şahsiyeti nasıl bulucaz? tabi ki vatandaşları sorarak. Casusun neye benzediğini öğrenebilmemiz için 3 vatandaş ile kısa bir sohbet gerçekleştirmemiz lazım peki bu vatandaşları nereden bulucaz. Taverna‘ya gidiyoruz ve tüm vatandaşlar ile konuşarak 3 kişiden bize gerekli olan bilgileri alıyoruz. Size casus kişisiniz sakallı olduğunu veya olmadığını, saçının olup olmadığını ya da yüzünde yara izi olup olmadığını söyleyecekler. Bu bilgileri aldıktan sonra casus kişisiniz nerede bulacağımız konusuna gelelim. Taverna’dan merkez‘e çıkıyoruz ve Arka sokak, Waterfront, Clearing gibi yerleri gezerek casusumuzu bulmaya çalışıyoruz. Şunu unutmayalım casus kişisi haydutlar ile birlikte takılıyor. Ancak bize verilen ipuçlarından birisi yanlış olabilir böyle bir ihtimalde var. Zaten oyunu da bu yüzden kaydettik şimdi gidip tüm şüphelileri yakalayın eğer doğru kişiyse ilişki puanınız artar. Eğer yanlış kişiyse ilişkiniz azalır.

Bannerlord rehber içeriklerimizin tamamı için tıklayın.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir