Valorant Viper Rehberi – Viper Nasıl Oynanır?
  1. Anasayfa
  2. Rehber

Valorant Viper Rehberi – Viper Nasıl Oynanır?

0

Valorant oyununun sevilen karakteri Viper için rehber hazırladık. Valorant’a yeni başlayanlar için Valorant Viper Rehberi , Viper Nasıl Oynanır?

Viper, zehirli duman ile düşman görüşünü engeller. Asit bombaları ile hasar verir.

Yakıt (Pasif)

Zehir Bulutu ve Zehir Perdesi yeteneklerini fırlattıktan sonra Q ve E tuşlarına tıklayarak tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Fakat tekrar kullanmak için üstteki çubuğun bira dolmasını beklemeniz gerekiyor.

Valorant Viper Rehberi – Viper Nasıl Oynanır?

Asit Havuzu (C)

Bu yetenekte ajanınız asit havuzu oluşturan bir mermiyi ateşleyecektir böylece üzerinden geçen düşmanlara hasar vereceksini.

Zehir Bulutu (Q)

Zehirli duman bulutu yayan bir gaz bombası atmanıza izin verir. Ayrıca gaz bombasını yerden F tuşu ile geri alabilir ve kısa bir bekleme süresinden sonra tekrar kullanabilirsiniz. Takım arkadaşlarınız da hasar alabilir kullanırken dikkat edin.

Zehir Perdesi (E)

Tıpkı phoenix’in oluşturduğu ateş duvarı gibi siz de zehirden oluşan bir duvar oluşturabilirsiniz. E ile yere atın ve duvarı aktif etmek için tekrar E tuşuna basın. İçinden geçen düşmanlara ve takım arkadaşınıza zarar veren yeşil, zehirli bir duvar oluşacak.

Viper’ın İni (X ultimate)

Viper’ın İni geniş bir alanı etkisi altına alan zehir bulutu oluşturur. X tuşuna zehir bulutunun kapsayacağı alanı şeçin ve düşmanlarınızı haklamaya başlayın.

Kazanmak için takımınızla iletişim halinde kalmanız gerektiğini unutmayın. Sabırlı olun ve karakterinizi tanıyıp, yeteneklerini doğru zamanda kullanın. Bir sonraki rehberimizde görüşmek üzere.

Riot Games‘in yeni oyunu valorant ile ilgili haberlere, yama notlarına ve rehberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Okumaya Devam Et

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir