Çevre birimi markası Logitech G , eNASCAR Coca-Cola iRacing serisi ile ortaklığını duyurdu. Anlaşmaya göre Logitech G923, sim yarış serisinin resmi direksiyonu ve pedalı olacak.

eNASCAR’ın 17 Ağustos’ta sanal Michigan Uluslararası Yarış Pisti’ndeki Coca-Cola iRacing Serisi etkinliği artık Logitech G Challenge 100 olarak adlandırılacak. Çevre birimleri markası, şu anda düzenlenen yıllık G Challenge etkinliğini tanıtmak için bu etkinliği kullanmaya çalışacak. eleme aşamaları.

Logitech G, eNASCAR ile ortaklığını duyurdu

Logitech G G Challenge Global Başkanı Jim Hoy: “2021 sezonunun geri kalanında sürüş deneyimini geliştirmek üzere eNASCAR ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. TRUEFORCE teknolojimiz, süper gerçekçi bir yarış sunmak için yarış arabalarının fiziğine bağlanıyor deneyim ve binicilerin buna bayılacağını biliyoruz.”

Logitech G, eNASCAR ile ortaklığını duyurdu
Logitech G, eNASCAR ile ortaklığını duyurdu

NASCAR Oyun ve Espor Genel Müdürü Nick Rend: “Logitech, uzun yıllardır yarışların tutkulu bir destekçisi oldu ve eNASCAR Coca-Cola iRacing serisinin profilini yükseltmede etkili oldular. eNASCAR dünyası, ortakların sahne alanında nasıl etkinleştirildiği konusunda yenilik yapmaya devam ederken. “

Logitech G, eNASCAR ortaklığının yanı sıra son bir yılda birçok sim yarış ortaklığı sağladı. Logitech şu anda Coca-Cola iRacing Serisinde iki arabaya yer veren William Bryon eSports‘un aynı zamanda isim sponsoru olarak da yer alıyor. Logitech G’nin anlaşmaları sadece bunlarla da sınırlı değil. McLaren Formula 1 takımı ile de iletişim halinde.