Martin Scorsese’nin yeni filminin detayları belli oldu
  1. Anasayfa
  2. Sinema ve Dizi Haberleri

Martin Scorsese’nin yeni filminin detayları belli oldu

0

Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro‘nun başrolünü paylaşacağı Martin Scorsese‘nin yeni filmi Killers of The Flower Moon‘un western türünde olacağı belli oldu.

Bir süredir hazırlık aşamasında olan Killers of The Flower Moon filminin Mart ayında çekimlerine başlanacağı film David Grann’in gerçek hikayelerden oluşan aynı isimli romanından uyarlanacak. Martin Scorsese’nin Wester türünde ilk olacak bu filmi, 1920’li yıllarda Osage yerlilerinin yaşamlarını sürdürdüğü bölgede petrolün bulunmasının ardından işlenen bir dizi cinayetin hikayesini anlatacak.

Martin Scorsese’nin yeni filminin detayları belli oldu

Martin Scorsese yeni filmiyle ile ilgili şu açıklamalarda bulundu.

“Western olacağını düşünüyoruz. 1921-1922 yıllarında Oklahoma’da yaşandı. Kovboylar ve atlar kesinlikle var. Film, yerli halka verilen ve beyazların asla ilgilenecek olmaması nedeniyle yerlilerin çok sevdiği, ama korkunç bir bölge olan The Osage hakkında olacak. Sonra o bölgede petrol keşfediliyor ve on yıl içerisinde The Osage bölgesi dünyanın en zengin insanlarının yaşadığı yer oluyor. Yukon ve Colorado madencilik bölgelerinde de olduğu gibi beyazlar geliyor ve hepsi gidiyor. Yeraltı dünyası öyle güçlüydü ki bir yerliyi öldürmek bir köpeği öldürmekten daha değersizdi. “

Lonardo DiCaprio ve Robert De Niro’nun başrolünü paylaştığı Killers of The Flower Moon’un çekimlerine Mart ayında başlanması planlanıyor. Film 2021 yılında vizyona girecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir