Cobra Kai 4. Sezon Ne Zaman?
 1. Anasayfa
 2. Sinema/TV Haberleri

Cobra Kai 4. Sezon Ne Zaman?

5

Cobra Kai 4. Sezon Ne Zaman? Youtube’dan Netflix’e transfer olan Cobra Kai dizisinin üçüncü sezonu 1 Ocak’ta yayınlandı. Sezonu bitirenlerin merak ettiği soru 4. Sezon Ne Zaman?

80’li yılların sevilen film serisi Karate Kid’in devamı olan Cobra Kai, başarılı birinci ve ikinci sezonun ardından geçen yaz Netflix tarafından satın alınmıştı. Üçüncü sezon için uzun bir süre bekleyen seyirci 10 bölümden oluşan sezonu bir çırpıda tüketti şimdi ise akıllarda ki soru sezon ne zaman?

Cobra Kai 4. Sezon Ne Zaman?

Cobra Kai 4. Sezon

Cobra Kai izleyicilerini sevindirecek bir haberimiz var. Basında yer alan bilgilere göre Cobra Kai’nin 5 hatta 6’ncı sezonu bile gelebilir. Netflix dizinin dördüncü sezonuna Ekim ayında onay verdi.

3. Sezon için “bu ne ya” diyenler olmuş olabilir. Bence üçüncü sezonda 4. Sezon için güzel bir alt yapı oluşturuldu ve karakterlerin geçmişlerine inerek çeşitli bilgiler edindik. Dördüncü sezonda; birbirleriyle anlaşamayan, birbirlerinden hoşlanmayan Johnny Lawrence ve Daniel LaRusso’nun omuz omuza verip Kreese ile mücadelelerine tanık olacağız.

Cobra Kai 4. Sezon Ne Zaman?

Cobra Kai serisinin senaristi, yönetmeni ve yaratıcılarından biri olan Jon Hurwitz, Twitter hesabında Ekim ayının son haftasında dördüncü sezon senaryosunun tamamlandığı duyurdu.

“4. Sezon yazarlar odasının son günü.”

Jon Hurwitz bir başka paylaşımında ise çekimlere en erken 2021’in ilk aylarında başlayabileceklerini ve takvimin COVID-19’un seyrine göre değişebileceğini açıklamış Aynı paylaşıma takipçisinden gelen “4. sezon ne zaman çıkacak” sorusuna Hurwitz şu şekilde cevap verdi:

“4. Sezonun 3. Sezondan yaklaşık bir yıl sonra çıkacağını düşünürdüm.” şeklinde cevapladı.

Cobra Kai 4. Sezon Oyuncuları

Daniel LaRusso, Johnny Lawrence, Xolo Maridueña, Mary Mouser, Courtney Henggeler, Tanner Buchanan, Jacob Bertrand, Martin Kove. Son olarak hatırlarsanız Kreese birine telefon ediyordu o kişi Karate Kid Part III’ün kötü adamı Terry Silver’a benziyor. Dördüncü sezonda onu da görebiliriz.

Üçüncü sezon hakkında düşündüklerinizi yoruma yazabilirsiniz.

Sinema haberleri için wuudia’yı takip edebilirsiniz.

Okumaya Devam Et
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (5)

 1. 3 sene önce

  1 sene daha beklicez yani 10 bölüm ne ya dün başladım az önce bitirdim

  • 3 sene önce

   10 bölümü bir çırpıda izledik şimdi sırada yeni sezon için uzun bir bekleyiş var.

  • 3 sene önce

   3.sezon için 1 yıl bekledim ve 10 bölümden oluşan 40 dk Lik bölümler yayınladılar 4 saate bitti ve 1 yıl daha beklememizi istiyorlar bence bu yıl 2 veya 3 aya çıkmalı…

 2. 1ay 15 gün sonra 4 sezon cıkıyomuş cokk geç

  • 3 sene önce

   “1 ay 15 gün ” olduğuna emin misiniz? Kaynak yazar mısınız? İçeriği güncelleyelim ona göre.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir