VALORANT, 7 Nisan 2020’de tamamen Türkçe olarak kapalı beta sürecine girecek. Riot Games’in yeni FPS/Shooter oyunu tamamen türkçe olarak gelecek.

Riot Games yeni oyunu VALORANT’ı kapalı beta sürecine Türk oyunculara tamamen Türkçe olarak sunabilmek için aylardır çalışma yürüttüğünü biz oyunseverler ile paylaştı. Valorant’ta yedi aydır devam eden çalışmalarda 3214 replik, 13.000 oyun içi, 25.000 oyun dışı metin Türkçe’ye çevrildi. 14.000 kelime ise seslendirme sanatçısı Mustafa Oral’ın yönetmenliğinde seslendirildi. Valorant’ta Omen karakterini Levent Yıldız, Brimstone karakterini Itri Koşar, Jett karakterini Berrak Kuş, Sage karakterini Damla Özüduru, Phoenix karakterini Onur Kırış, Viper karakterini Hümay Güldağ, Cypher karakterini Selim Yeğin, Sova karakterini Murat Aydın, Breach karakterini ise Umut Tabak seslendiriyor.

Loading...

Valorant kapalı beta süreci 7 Nisan 2020’de başlayacak. Kapalı betaya herkes katılamıyor,Riot Games hesabınızı Twitch hesabınıza bağlayıp Valorant yayınlarını izleyerek kapalı beta sürecine katılma hakkı elde edebilirsiniz.

Loading...