VALORANT Astra yetenekleri belli oldu
  1. Anasayfa
  2. Espor Haberleri

VALORANT Astra yetenekleri belli oldu

0

Yeni VALORANT ajanı Astra için nihai bekleyiş sona erdi. Astra kozmik güçler ve yıldızlarla dolu bir ajan. VALORANT Astra yetenekleri ve tüm detaylar.

Riot Games yeni nişancı oyunu VALORANT’ı hız kesmeden geliştirmeye devam ediyor. Popüler oyuna katılacak 15. Ajana ait detaylar belli oldu. Kozmik güçlerle dolu kontrol uzmanı Ganalı ajan yakında VALORANT’a geliyor.

Tıpkı Omen, Brimtone ve Viper gibi bir kontrol uzmanı olan Astra, uzaya ve zamana hükmetmek için VALORANT’a geliyor.

VALORANT Astra yetenekleri

VALORANT Astra yetenekleri

Tanıtım videosundan gördüğümüz kadarıyla Astra’nın sersemletme, yerçekimi ve duman bulutu gibi yetenekleri

Yerçekimi kuyusu (C)

Yerçekimi Kuyusu oluşturmak için bir Yıldızı etkinleştirin. Bölgede bulunan oyuncular, patlamadan önce merkeze doğru çekilir ve bu da tüm oyuncuları kırılgan hale getirir.

Nova Darbesi (Q)

Nova Nabzını patlatmak için bir yıldızı etkinleştirin. Nova Nabız kısa bir süre şarj olur ve ardından saldırarak bölgesindeki tüm oyuncuları sarsar.

Nebula (E)

Bir Nebula yani dumana dönüştürmek için bir yıldızı etkinleştirin.

Disiplin (F)

Bir Yıldızı Dağıtmak için Yıldız üzerinde F tuşunu kullanın, bir gecikmeden sonra yıldızı yeni bir konuma yerleştirmek için geri getirin. Dağılma, geri dönmeden önce Yıldız’ın bulunduğu yerde kısa süreliğine sahte bir Bulutsu oluşturur.

Astral form / Kozmik Bölme (X)

Yıldızları birincil ateşle yerleştirebileceğiniz Astral Forma girmek için etkinleştirin. Yıldızlar daha sonra yeniden etkinleştirilebilir ve onları Nova Darbesi, Nebula veya Yerçekimi Kuyusuna dönüştürür.

Kozmik bölünme yüklendiğinde, onu nişan almaya başlamak için Astral Formdaki ikincil ateşi kullanın, ardından iki konum seçmek için birincil ateşi kullanın. Sonsuz bir kozmik bölünme, seçtiğiniz iki noktayı birbirine bağlar. Kozmik bölme, mermileri engeller ve sesi büyük ölçüde azaltır.

Şimdilik yeni ajanımız ile ilgili bilinen detaylar bunlar. Yakın zamanda yeni tanıtım videoları yayınlanabilir. Astra’nın Mart ayındaki gelecek güncelleme ile oyuna eklenmesi bekleniyor.

VALORANT haberleri ve oyun haberleri için wuudia’yı takip etmeye devam edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir