Steam Puan Dükkanı Nedir? Altın Profil Nedir?
  1. Anasayfa
  2. Oyun Haberleri

Steam Puan Dükkanı Nedir? Altın Profil Nedir?

0

Steam Yaz İndirimleri’nin başlamasıyla platforma gelen Steam Puan Dükkanı Nedir? Altın Profil Nedir?

2 Hafta boyunca binlerce oyunun indirimde olacağı birçok oyunseverin beklediği, cüzdanların boşalacağı efsane Steam Yaz İndirimleri dün başladı. 9 Temmuz’a kadar devam edecek olan Yaz İndirimleri ile birlikte Steam’e Puan Dükkanı adında yeni bir sistem eklendi.

Steam Puan Dükkanı Nedir?

Steam Puan Dükkanı, Steam Yaz İndirimleri ile birlikte platforma eklendi ve platformda kalıcı olacak olan yeni bir özelliktir. Steam mağazasında her yaptığınız alışverişte puanlar kazanacak ve kazandığınız puanları biriktirerek Steam Puan Dükkanı’nda harcayarak profilinizi özelleştirebileceksiniz. Mağazada harcadığınız her 1 TL için 14 puan kazanacaksınız. Kazandığınız puanlar ile dükkandaki tüm ögelere sahip olursanız 30 günlük Altın Yaz Profili elde edebileceksiniz.

Bu yeni özellik eklenmeden önceki satın alımlarınız da sistem tarafından incelenerek Steam Puan Dükkanı’ndaki bakiyenize eklenmiş durumda. Dükkana girdiğinizde önceki satın alımlarınızın puanlarını görebilirsiniz.

Steam Puan Dükkanı Nedir Altın Profil Nedir

Steam Altın Profil Nedir?

Steam altın profil, mağazada yaptığınız harcamalardan kazandığınız puanlar ile alabileceğiniz altın profil, 5000 puan değerinde ve satın aldıktan sonra 30 gün boyunca profiliniz tamamen altın bir görünüme sahip olacak.

Steam Puanları Ne İşe Yarar?

Kazandığınız puanları çeşitli avatarlara, çıkartmalara veya altın profile harcamak istemeyenler için steam, elde ettiğiniz puanları platformda inceleme yapan herhangi bir kullanıcıya ödül olarak verebilme özelliğinide eklemiş. Böylece incelemeyi yapan kullanıcı sizin sayenizde ödül kazanmış olacak. Ve bu ödülde inceleme ekranında herkese açık bir şekilde gözükecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir