Cobra Kai Netflix’e Transfer Oldu!
  1. Anasayfa
  2. Sinema ve Dizi Haberleri

Cobra Kai Netflix’e Transfer Oldu!

0

Youtube Originals dizisi Cobra Kai, Netflix’e transfer oldu. Cobra Kai birinci, ikinci ve henüz duyulmayan üçüncü sezonu ile Netflix kütüphanesine eklenecek.

İlk olarak 1984 yapımı Kareket Kid filminden tanıdığımız Ralph Macchio ( Daniel Larusso) ve William Zabka (Johnny Lawrence), Youtube Originals’in Cobra Kai -NO MERCY- dizisiyle karakteriyle tekrar izleyici karşısına geçmişti. Youtube Originals platformunda başarılı iki sezonun arından acaba üçüncü sezonu ne zaman duyurulacak, yeni sezon ne zaman diye düşünürken Cobra Kai’nin Netflix’e transfer olduğu bilgisi geldi. İlk önce birinci ve ikinci sezonları Netflix’e eklenecek olan Cobra Kai’nin üçüncü sezon duyurusu önümüzdeki günlerde yapılabilir.

Cobra Kai Netflix’e Transfer Oldu!

Cobra Kai Konusu

1984 yılındaki All Valley Karate Turunuvası’ndan otuz yıl sonra Daniel Larusso ve Johnny Lawrence kendi hayatlarını kurmuşlardır. Sıkıntılı günler geçiren Johhn Lawrence geçimini sürdürebilmek için en iyi bildiği şeyi yapmaya karar vererek bir karate okulu açmaya karar verir. Okulun açılması ile birlikte Lawrence ve Larusso arasında ki bitmeyen rekabet tekrardan alevlenecektir.

William Zabka ve Ralph Macchio‘nun başrolü olduğu dizinin oyuncu kadrosunda Xolo Maridueña, Tanner Buchanan, Courtney Henggeler gibi isimler bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir