Warzone Sığınak Şifreleri
  1. Anasayfa
  2. Oyun Haberleri

Warzone Sığınak Şifreleri

0

Call of Duty Warzone’da daha fazla ganimet için sığınak şifrelerine ihtiyacınız olacak. Warzone sığınak şifreleri ve sığınak haritasını detaylıca açıklıyorum.

Verdansk’ta olabildiğince fazla ganimet elde etmek için haritanın çeşitli yerlerinde bulunan sığınakları ziyaret etmeniz gerekecek. Sığınakların içinde bulunan sizi birinciliğe ulaştıracak çeşitli ekipmanlar ve bol miktarda para bulacaksınız. Ancak bu ganimetlere erişmek için bilmeniz gereken şifreler bulunuyor. Tabii diğer oyuncuları da kendinizden uzak tutmalısınız.

Call of Duty Warzone’da 11 farklı yerde sığınak bulunuyor. Bu sığınakların bazılarına erişim kartı il bazılarına ise şifre ili giriliyor. İlk önce şifre gerektiren sığınaklardan bahsedelim.

Warzone Sığınak Şifreleri

Warzone Sığınak şifreleri
Warzone Sığınak şifreleri
  • Prison – 72948531
  • Farmland – 49285163
  • South Junkyard – 97264138
  • North Junkyard – 87624851
  • Park (nuke) – 60274513
  • TV Station – 27495810

Erişim kartı ile girilen sığınaklar

Call of Duty Warzone’da bazı sığınaklara girebilmek için erişim kartına ihtiyacınız olacak. Bu kartı bulmak aslında pek kolay değildir. Bulsanız da envanterinizde tutmak için sıkı bir çaba göstermelisiniz. Kırmızı erişim kartları yalnıza efsanevi kasalardan çıkmaktadır. Ancak her kasadan çıkacak gibi bir garantisi yok yani tamamen şansınıza bağlıdır.

Diğer Warzone rehber içerikleri:

Call of Duty: Warzone Perk Rehberi 

Call of Duty: Warzone En İyi M4A1 Loadout’ları

Call of Duty: Warzone hataları ve çözümleri

Call of Duty: Warzone Rehberi

Görsel kaynağı: pcgamer.com

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir