VALORANT’ın Yeni Haritası “Canyon” Sızdırıldı
  1. Anasayfa
  2. Espor Haberleri

VALORANT’ın Yeni Haritası “Canyon” Sızdırıldı

0

Veri madencileri VALORANT‘ın yeni haritası “Canyon“u sızdırdı. VALORANT veri madencileri “Canyon” kod adlı yeni haritaya ait bazı bilgileri sızdırdı.

Oyunun en yeni haritası Breeze, Bölüm 2 ile birlikte 27 Nisan’da oyuna eklenmişti. Aradan geçen dört aylık sürede birçok oyuncu yeni harita için meraklanmaya başlamıştı. Veri madencileri “floxay” ve “Mike” yeni haritaya dair ipucu elde edebilmek için VALORANT’ın derinliklerine inmeyi başarmışlar. Twitter’dan açıklama yapan veri madencileri elde ettikleri bilgileri sızdırmayı başardı.

VALORANT’ın Yeni Haritası: Canyon

Yeni haritaya dair şuan da sadece kod adı ve iddiaları destekleyen birkaç görsel mevcut. Ancak geçmiş güncellemeleri incelediğimizde bir sonraki harita için vakit daralıyor.

valorant'ın yeni haritası canyon
valorant’ın yeni haritası canyon

Harita düzeni hakkında henüz hiçbir ayrıntı ortaya çıkmadı. Ancak battle pass’ta gördüğümüz bir teaser’a göre Kanyon söylentileri doğru gibi görünüyor. Bir resim, uzakta büyük bir dağın olduğu kanyon benzeri bir ortamı gösterirken, diğeri, muhtemelen aksiyonun gerçekleştiği yer olan tepeye yayılmış çeşitli binaları gösteriyor.

https://twitter.com/floxayyy/status/1426318508116385792

Yeni Harita Canyon Ne Gelecek?

Haritanın ne zaman geleceği ile ilgili kesin bir bilgi yok. Ancak yeni haritaların oyuna eklendiği tarihler göz önüne alınırsa 3. Sezon 3. Kısım ile gelmesi çok olası görünüyor.

Icebox -> 1. Sezon 3. Kısım

Breeze -> 2. Sezon 3. Kısım

espor haberleri

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir