Valorant’ta yeni ajan göründü!
  1. Anasayfa
  2. Oyun Haberleri

Valorant’ta yeni ajan göründü!

0

Valorant’a yeni ajan ve yeni haritanın geleceğini biliyorduk, valorat brasil youtube kanalında paylaşılan bir videoda yeni ajanın göründü!

Nisan ayında başlayan kapalı beta süreci geçtiğimiz saatlerde sona erdi. Oynayanların çok beğendiği Valorant artık 2 Haziran’da yapılacak olan resmi çıkışına hazırlanıyor. Birkaç hafta önce yeni bir haritanın ve yeni bir ajanın ekleneceğini öğrenmiştik fakat ne zaman ekleneceği konusunda net bir bilgi yoktu. Valorant Brasil youtube kanalından paylaşılan bir videoda yeni ajanın görüntüsü ortaya çıktı. Yeni ajanımızın ismi henüz belli değil ancak daha önce mevcut ajanlar arasındaki konuşmadan yeni ajanın isminin “Sabina” olabileceği düşünülmüştü ancak Riot Games kanadından resmi bir açıklama gelmemişti.

Valorant’ta yeni ajan göründü!

Valorant Brasil youtube kanalında paylaşılan videoda gördüğümüz yeni ajanımız. Dedikodular arasında yeni ajanın yetenekleri arasında “can çalma”nın olacağı yer alıyor fakat bunlar şimdilik dedikodu yeni ajana ilişkin daha detaylı bilgiyi oyunun resmi çıkışıyla elde edeceğiz.

valorant kıvılcım

Söz konusu video.

2 Haziran’da görüşmek üzere.

Okumaya Devam Et
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir