Bir söylentiye göre Disney, Disney Plus için Wolverine dizisi geliştiriyor olabilir. Mutantları MCU’ya dahil edebilmek için Wolverine dizisi geliyor olabilir.

2019 yılında Disney’in FOX’u satın almasıyla birçok yapımın hakları da Disney’e geçti. Mutantlar arasında hiç şüphesiz hepimizin sevdiği bir isim var ki kendisine 2017 yılında Logan filmiyle veda ettik. Wolverine.

That Hashtag Show’un özel haberine göre Disney, Disney Plus platformu için bir Wolverine antolojisi geliştiriyor. Wolverine antolojisi olacak bu yapımın henüz erken geliştirme aşamasında olduğu belirtiliyor. İlk sezonun Weapon X programına odaklanacağı belirtilen yapımın her sezon Logan’ın farklı bir hikayesine odaklanacağı söyleniyor.

Wolverine dizisi geliyor olabilir
Wolverine dizisi geliyor olabilir

Mutantları artık MCU’da daha sık göreceğimiz bir sır değil. Kevin Fiege bu konu hakkında çeşitli açıklamalar yapmıştı. WandaVision’da QuickSilver’ın (Evan Peters) görünmesi ve geçenlerde yayınlanan The Falcon and The Winter Soldier’ın bir bölümünde Madripoor’un bahsinin geçmesinden Marvel’ın altyapıyı hazırladığını anlıyoruz.

Proje henüz erken aşamada olduğu için ne bir yönetmen ne de bir oyuncunun ismi belli. Ancak sormadan edemem sizce Hugh Jackman’ı tekrar Wolverine rolünde görebilir miyiz? bir diğer sorum ise siz Hugh Jackman’ın yerine başka bir isim seçecek olsanız bu kim olurdu?

Kaynak: thathashtagshow.com

Sinema haberleri ve dizi haberleri için wuudia’yı takip edin.