BLAST Premier Fall Finals LAN olarak oynanacak
  1. Anasayfa
  2. Espor Haberleri

BLAST Premier Fall Finals LAN olarak oynanacak

0

CS:GO turnuva organizatörü BLAST Premier, Fall Finals‘in23-28 Kasım’da LAN olarak oynanacağını duyurdu. Turnuva 12.000 izleyicinin katılımıyla Kopenhag’daki Royal Arena‘da gerçekleşecek.

Organizasyon 1 yıl aranın ardından çevrimdışı oyuna geri döneceğini açıkladı. Bugün yapılan duyuruda BLAST Premier Sonbahar Finalleri LAN olarak gerçekleştirilecek. Turnuvanın 23-28 Kasım arasında Kopenhag’daki 12 bin kişilik Royal Arena‘da gerçekleşmesi planlandığı espor tutkunları ile paylaşıldı.

BLAST Premier Komisyon Üyesi Andrew Haworth: “Canlı bir izleyiciyle eğlenme ve etkileşim kurma hissinin yerini hiçbir şey tutamaz”

“Arena etkinliklerini ve gösterilerimizi dünyanın dört bir yanındaki CS:GO hayranlarına ulaştırabilmeyi çok özledik. Oyuncuların canlı bir izleyiciyle eğlenme ve etkileşim kurma hissinin yerini hiçbir şey tutamaz.”

“Geçen yıl uyum sağlamak zorunda kaldık ve yalnızca çevrimiçi formata rağmen yayınlarımıza ve prodüksiyonlarımıza bu samimi arena hissini getirmeye çalıştık – pivot oynamanın zorluğundan keyif aldık ve bu Royal Arena Güz Finalinin yalnızca fayda sağlayacağını düşünüyoruz Bu süre zarfında sunduğumuz esneklik ve teknoloji yeniliğinden. Son yılların en unutulmaz Counter-Strike etkinliklerinden birini sunmak için sabırsızlanıyoruz . Etkinliğin oyuncular için ve taraftarlar için güvenli olmasını sağlamak için bir dizi beklenmedik durumların bulunduğu etkinlik ve seyahat kısıtlamalarıyla ilgili hükümet yönergelerini yakından takip edeceğiz.”

Durum tersine dönebilir

Organizasyon bu yılın ilk çevrimdışı etkinliğini planlasa da küresel salgın yüzünden hiçbir şey garanti edilemiyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir