Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi (VFŞL) 2020 Yaz Mevsimi 6 Haziran’da başlıyor. VFŞL 2020 Yaz Mevsimi’nde mücadele edecek takımların kadroları belli oldu.

5 Ronin

  • Onurcan “Oncan” Atak – Kaan “KTSR” Taşar (Üst Koridor)
  • Emray “Robin” Kurt – Recep “Tümay” Tümay Efe Tekin (Ormancı)
  • Umut “Umut” Atlı – Yusuf “LUKA” Oktay Gülbak (Orta Koridor)
  • Şaban “Husky Rider” Köseoğlu – Mert “Andariel” Kılıç (Alt Koridor)
  • Mert “Brolia” İlgün – Yusufcan “Broken Silence” Gümüş (Destek)
  • Vezni “Vez” Tönissen – Daniel “Exorant” Hume Podosu (Koç)

Galakticos

  • Berkant “Luana” Kayhan – Adem “Azuzabi” Yılmaz (Üst Koridor)
  • Stefan “Stefan” Nikolić – Osman “Osman123” Meriç Çince (Ormancı)
  • Serkan “xKenzuke” Atılgan – Emirkan “Phenomenal” Budak (Orta Koridor)
  • Fatih “Luger” Güven – Özgür “Kemba” Umut Kars (Nişancı)
  • Nikola “Nikola” Đorđević – Enes “Secondate” Çelik (Destek)
  • Aykut “Cristol” Yeşilkaya – Remzi Emre “Mynemosyn” Aydın (Koç)

Beşiktaş Esports

  • Benjamin “Novachrono” Micic – Direnç “Direnc” Özcan (Üst Koridor)
  • Taha “Elramir” Yurdagüven – Muhammet “Chain” Cihan Işıldar – Serkan “Forzent” Tanfer (Ormancı)
  • Onurcan “Stillnumb” Başkurt – Mateusz “Eberkazak” Strąk – Erdem “Virtue” Türker (Orta Koridor)
  • Arda “Rate” Kuvancı – Batuhan “Greyone” Özcan – Battal “Luwen” Efe Ünsal (Alt Koridor)
  • Oleksandr “Efias” Yankovich – Onur “Madlifeonur” Yıldırım (Destek)
  • İbrahim “Doctor” Karaaslan – Nova (Koç)

1907 Fenerbahçe Espor

  • Berk “Mojito” Kocaman – Jeppe “Julbu” Reinicke (Ormancı)
  • Toni “Sacre” Sabalić – Yiğit “Lenom” Kantar (Üst Koridor)
  • Ersin “Blue” Gören – Tufan “midkid” Deniz (Orta Koridor)
  • Anıl “HolyPhoenix” Işık – Önder “Neos” Akbaşoğlu (Alt Koridor)
  • Bahadır “Japone” Çolak – Ersin “Algos” Sertbaş – Batuhan “bueongi” Gazier (Destek)
  • Ali “Craft1x” Aklan (Koç)
  • Ilias “Enatron” Theodorou (Koç)

Papara SuperMassive

  • İrfan Berk “Armut” Tükek – Kamil “Skewer” İbrahim Alturan (Üst Koridor)
  • Onur Can “Bolulu” Demirol – Burak “Rhemio” Kamışoğlu (Orta Koridor)
  • Berkay “Zeitnot” Aşıkuzun – Samet “Coldraa” Safran (Alt Koridor)
  • HeEmre “Fastlegged” Frase (Destek)
  • Umut “Kituruken” Ceylan – Doğukan “113” Balcı (Ormancı)
  • Serdar “Pades” Padeş – Can “tacocat” Gormezano (Koç)

Dark Passage

  • Barış “Juuzou” Karatop – Mustafa “pr1me” Bilici (Üst Koridor)
  • Tunahan “Kireas” Kevioğlu – Oğuzhan “Oguzkhan” Delihasanoğlu (Orman)
  • Yunus Emre “Ksaez” Şahin – Hamza “Maximillion” Kandemir (Orta Koridor)
  • Tunahan “Jeyrus” Durmaz – Serkan “Wasteee” Doğan (Alt Koridor)
  • Mehmet “Shawi Katami” Efe – Batuhan “Absolute” Okta (Destek)
  • Burak “His” Sunal – Onur “Lanista” Özdamar – Özcan “Janus” Gürbüz (Koç)

Galatasaray Espor

  • Onurcan “Ragner” Aslan – Erkmen “NuQ” Erdoğdu (Üst Koridor)
  • Mesut “Roulette” Ballı – Mustafa “Rames” Korkmaz (Ormancı)
  • Emre “Kofte” Akça – Süleyman “T1SO” Madan (Orta Koridor)
  • Ege Acar “Padden” Koparal – Okan “Nako” Öztopaç (Alt Koridor)
  • Barış “Tolerant” Çepnioğlu – Mustafa “Carry” Selim Yılmaz (Destek)
  • Furkan “Lynx” Arıkovan – Ömer “Basei” Onay (Koç)

Royal Youth

  • Furkan “Splent” Aksu – Cengizhan “Matilda” Yavuz (Üst Koridor)
  • Celal “Asci” Efecan Yarayan – Chen “typhoon” Dai-Feng (Ormancı)
  • Salih “Saw” Çağrı Okşak – Ali “Pulse” Aybirdi (Orta Koridor)
  • Seyfi “24” Onat Aytemiz – Eren “Awaremei” Ateşalp – Helin “helo” Erol (Alt Koridor)
  • Tayfun “Carve” Şentürk – Cenk “Beplush810” Batuhan Cıbır (Destek)
  • Olgun “Copy Catt” Peker – Naty (Koç)

fastPay Wildcats

  • Soner “StarScreen” Kaya – Gökçen “Nyx” Orak (Üst Koridor)
  • Hakan Mert “Ferret” Çakmak (Ormancı)
  • Tolga “Serin” Ölmez – Zeynep Su “Sylchasie” Kaykılmaz (Orta Koridor)
  • Muhammed Hasan “Kaori” Şentürk – Hasan “Neramin” Samarsın – Bersu “Vivien” Alkaç (Alt Koridor)
  • Alihan “Pbd” Ocaklı – Naz “Nyasha” Silay (Destek)
  • Barış Mete “Robogod” Sevinç – Emre Muhterem “Major” Yiğittekin (Koç) – Yusuf Kaan “Rider” Hacıbaltalı – Nib

Team Aurora

  • Ferhat Can “Madly” Atma (Üst Koridor)
  • Enes “Stalker” Selim Günsayar – Yunus “Chosen” Baş (Ormancı)
  • Nicolai “Bendix” Bendix (Orta Koridor)
  • Murat Ulukan “Black” Ayaz – Alpkan “Kwashi” Toksöyler – Yücel “Rhioni” Morgil – Ceyhun “Reg” İstikbal – İbrahim “SezenA” Görkem Karaman (Alt Koridor)
  • Ozan Samican “Sparz” Özbay (Destek)
  • Ibrahim “Shluffy” Shmaisani – Melih “Lurid” Vatansever (Koç)