googlenews

Call of Duty Cold War Red Circus operasyonu rehberinde kanıtları ve şüphelileri nasıl bulacağınızı anlattık. Red Circus görevinde Avrupa hükümetlerine sızan ajanların kimliğini öğreniyorsunuz.

Call of Duty serisinin En İyi “İlk Gün” çıkışını yapan bir kısmı da Türkiye’de geçen oyunu Call of Duty: Cold War için rehber serimize başlamış bulunuyoruz. Red Circus operasyonunda Avrupa Hükümetlerine sızan Sovyet ajanlarının kimliklerini öğrenebilmeniz için çeşitli kanıtları bulup üç Sovyet ajanının kimliğini tespit etmeniz gerekiyor.

  • Franz Kraus’un Defteri: Duvardaki Tuğla,
  • Faaliyet Raporu ile Kaset Bant: Soğuk Savaşın Yankıları,
  • Ölüm Listesi içeren kol saati: Umutsuz Önlemler.

Call of Duty: Cold War Red Circus Operasyonu Rehberi

Call of Duty Cold War Red Circus Operasyonu Rehberi

Franz Kraus’un Defteri

Franz Kraus ile başlayabiliriz. Kraus’un defterini inceleyin, şehirlere ve tarihlere odaklanmalısınız. Şüpheliler listenize bakın ve o tarihlerde bu şehirlerde bulunanları not edin. Bu noktada birden fazla şüpheliniz olmalıdır. Diğer adımlarla şüpheli listenizin daraldığını göreceksiniz.

Faaliyet Raporu ile Kaset Bant

Bu adımda kaseti dikkatlice dinleyin. Burada kod adları dikkat etmeniz gerekiyor. Elde ettiğini kod adlarını Franz Kraus’un defterindeki bilgilerle de karşılaştırarak şüphelilerin kod adları ile kontrol edin. Listenizin daraldığını göreceksiniz.

Ölüm Listesi içeren kol saati

Son adıma geldik. Bu adımda kol saatini alıp tarihleri karşılaştırmanız gerekiyor. Belirli tarihlerde belirli şehirlerde hangi şüphelilerin bulunduğunu kontrol edin. Bu adımı da tamamladıktan sonra elinizde üç şüpheli isim olacak.

Üç şüpheli ismi kanıt panonuzda işaretleyin ve Red Circus Operasyonu görevini tamamlayın.

Birçok oyuna ait rehber yazılarına ulaşmak ve devamlı olarak gelmesini istiyorsanız bizi takip etmeyi unutmayın.