İnternetinizde ki sınırları ortan kaldırmak istiyor ve hangi VPN servisini kullanacağınızı bilmiyorsanız En iyi ücretsiz VPN servisleri listemize bir göz atın.

İnternete erişiminizde ki sınırları kaldırmak istiyorsanız, hızlı ve gizli bir şekilde internette dolaşmak istiyorsanız listemizde ki VPN servisleri tam size göre. Sizin için hızı ve gizliliği ön planda tutan aynı zamanda kolay kullanımı ile dikkat çeken VPN servislerini derledik.

ProtonVPN

Ücretli ve ücretsiz kullanım seçenekleri bulunan ProtonVPN gizliliğinize oldukça önem veriyor. Ücretsiz seçenek ile üç (3) ülkeye bağlanabilirsiniz.

NordVPN

En popüler VPN servislerinden olan NordVPN oldukça basit kullanımıyla rakiplerinden bir adım önde. Diğer VPN sevislerine göre oldukça yüksek hızlı ve kullanım kolaylığı sunuyor.

En iyi ücretsiz VPN servisleri
En iyi ücretsiz VPN servisleri 2020

Hotspot Shield

Gizlilik için birebir olan Hostspot Sheield VPN ücretsiz sürümü kullanıcılarına günlük 750 MB sınır koymuş durumda. Hostspot Shield diğer servislere göre daha yavaş ayrıca ücretsiz sürümde lokasyon seçimi yapamıyorsunuz. Hostspot Sheild birçok rakibine göre iyi vpn hizmeti sunuyor.

TunnelBear

Ücretli ve ücretsiz versiyonu bulunan TunnelBear listenin en iyi VPN servislerinden bir tanesi hızlı bağlantısı ve kolay kullanımı ile ön planda. Ücretsiz seçenek size a ylık 500 MB veriyor.

Windscribe

Listemizin en iyi ücretsiz VPN servisi Windscribe kullanıcılarına aylık 10 GB kota veriyor Twitter’da Windscribe’dan bahsederseniz ek 5 GB kazanabilirsiniz.