Hakan: Muhafız 3. sezon fragmanı yayımlandı!
  1. Anasayfa
  2. Haber

Hakan: Muhafız 3. sezon fragmanı yayımlandı!

1

Netflix Türkiye’nin ilk orijinal dizisi olma özelliğini taşıyan Hakan: Muhafız’ın üçüncü sezon fragmanı yayımlandı. Hakan: Muhafız 3.sezon 6 Mart’ta Netflix’te.

Hakan: Muhafız ilk iki sezonuyla birlikte dünya çapında geniş bir kitleye ulaşmayı başarmış ve çok sevilmişti. Sevilen dizi şimdi de 3. sezonuyla ekranlara dönecek. Netflix Türkiye resmi hesabı geçtiğimiz dakikalarda 3. sezona ait ilk fragmanı paylaştı.

Hakan: Muhafız’ın ikinci sezonunda İstanbul bir virüs tehlikesiyle karşı karşıyaydı üçüncü sezonda İstanbul’u dünyada eşi benzeri görülmemiş bir virüs etkisi altına alıyor ve bu virüse karşı Hakan panzehiri yapmaları için ulaşmaya çalıştığı Nisan (Funda Eryiğit) ve Burak (Taner Ölmez) karakterleriyle birlikte mücadele edecek. Tüm bunlar yaşanırken aynı zamanda Hakan’ın diğer ölümsüzlerden daha güçlü olan Vezir’i bulması gerekir.

HAKAN MUHAFIZ YENİ SEZON NE ZAMAN?

Hakan: Muhafız 3. sezon, 6 Mart’ta Netflix’te yayımlanacak. 10 bölümden oluşan dizinin üçüncü sezonunda Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Funda Eryiğit, Taner Ölmez, Okan Yalabık ve Burçin Terzioğlu, Bige Önal, İlayda Alişan, Emre Mutlu, Halit Özgür Sarı gibi isimler yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Taner Ölmez de katılmış diziye medcezir için bir tek Serenay Sarıkaya eksik kalmış :) şaka bir yana harika bir sezon izlicez gibi geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir