ESA Open Fire All Stars’ta Büyük Final Belli Oldu
  1. Anasayfa
  2. Haber

ESA Open Fire All Stars’ta Büyük Final Belli Oldu

0

Türkiye’deki 8 büyük VALORANT takımının katıldığı ESA Open Fire All Stars’ta finalistler belli oldu!
 
Grup aşaması ve playoffların ardından, 3 Eylül‘de final maçları BBL Esports ve Kafalar Esports arasında, ESA Espor Arena’da LAN game olarak gerçekleştirilecek.
 
Türkiye’de bir ilk olarak gerçekleştirilen ve 125.000 TL ödül havuzu bulunan turnuvaya BBL Esports, 1907 Fenerbahçe Espor, Digital Athletics, Fire Flux Esports, Futbolist, fastPay WildCats, Kafalar Esports ve OtherSide Esports takımları katılmıştı.

ESA Open Fire All Stars’ta Büyük Final Belli Oldu

ESA Open Fire All Stars'ta Büyük Final
ESA Open Fire All Stars’ta Büyük Final


 
Final yayını 17.00‘de başlayacak olup, BBL Esports ve Kafalar Esports takımları 18.00’de ilk maçlarına çıkacak ve seri Bo5 (Best of 5) olarak oynanacak. Canlı yayınlar twitch.tv/ESAESportsTV’de yayınlanacak ve ESA Esports’un YouTube kanalına sonradan izlenmek üzere eklenecek.
 
Turnuvanın 42 Maslak Shopping Mall’daki ESA Espor Arena‘da gerçekleşecek büyük finali için ise COVID-19 tedbirleri kapsamında yalnızca davetiye ile izleyici kabul ediliyor.
 
Büyük final yayınında sunumda; Özgür “root” Alagül ve Berke “Vlad” Kantürk bizlere eşlik ederken, analiz masasında Eren HetzeAkın, Berker “gandhi” Kubat ve Anıl Can “gtrstt” Başaran olacak.
 
Turnuva ve yayınlarla alakalı detaylı bilgiye ESA Esports’un sosyal medya kanallarından ulaşılabilir.

İlginizi Çekebilir
GTA V Ücretsiz Oluyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir