Into the Night 2. Sezon Onayını Aldı
  1. Anasayfa
  2. Haber

Into the Night 2. Sezon Onayını Aldı

0

Netflix Belçika dizisi Into the Night, Mayıs ayında yayınlanan ilk sezonunun ardından ülkemizde ve dünyada büyük ilgiyle izlenmişti. Bugün gelen haber ile Netflix, Into the Night 2. Sezonunu onayladı.

1 Mayıs tarihinde toplam altı bölümden oluşan birinci sezonu ile Netflix kütüphanesindeki yerini alan Into the Night, dünya çapında ve ve ülkemizde en çok izlenen yapımlardan bir tanesi olmayı başarmıştı. Narcos, Hakan: Muhafız, Atiye ve son olarak Into the Night’ın yapımcısı ve yaratıcısı Jason George’un The Old Axolotl isimli romandan esinlenerek yarattığı dizide Netflix Türkiye’nin ilk orijinal dizisi Hakan: Muhafız’ın birinci sezonundan da tanıdık bir yüz var. Hakan: Muhafız dizisinden Mazhar olarak tanıdığımız Mehmet Kurtuluş bu kez Ayaz karakteri ile karışımıza çıkıyor.

Into the Night 2. Sezon Onayını Aldı

Into the Night Konusu

Güneşin doğuşu günü aydınlatırken insan hayatını karartıyor. Güneş ışınlarının zararlı hale gelmesiyle ışınlara maruz kalan insanlar saniyeler içerisinde ölüyor, yiyecekler bozuluyor. NATO’da düzenlenen toplantı sırasında bu felaket ile ilgili bir şeyler duyan İtalyan asker Terenzio soluğu Moskova’ya gidecek bir uçakta alır. Terenzio elindeki silahla uçağı içindeki az sayıda yolcu ile kaçırır. Artık yolcular bu felaketten kurtulmanın bir yolunu bulmak için sürekli batıya doğru gitmek zorundadır. 6 Bölümden oluşan 1. Sezonuyla Into The Night her bölüme karakterlerden birinin hayatından bir bölümü izleyerek başlıyoruz.

Jason George’un yaratıcısı olduğu Into the Night’ı Inti Calfat ve Dirk Verheye yönetiyor. Oyuncu kadrosunda ise Pauline Etienne (Sylvie), Laurent Capelluto (Mathieu), Stefano Cassetti (Terenzio), Mehmet Kurtuluş (Ayaz), Vincent Londez (Horst) gibi isimler bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir