Üniversite öğrencileri tarafından geliştirilen makromusic for spotify uygulaması sizinle aynı müzik zevkine sahip olan kişilerle eşleştiriyor.

Türk üniversite öğrencileri tarafından 4 aylık çalışmaları sonucunda ortaya çıkan makromusic for spotify uygulaması kullanıcılarının müzik zevkinizi analiz ederek aynı müzik zevkine sahip olan diğer kullanıcılar ile eşleştiriyor. 5 kişiden oluşan ekip daha önce mobil uygulama geliştirme konusunda hiçbir tecrübesi ve bilgisi olmayan ekip üç ay gibi bir sürede mobil uygulama geliştirme konusunda ki eksiklerini tamamlayarak uygulamayı tamamlamayı başarmışlar.

İlk 4 günde 25 bin kullanıcı

Henüz 28 günlük olan makromusic for spotify uygulaması App Store ve Google Play Store’da yerini aldıktan sonraki ilk 4 gününde 25 bin kullanıcıya ulaştı. 28’nci gününde 45 bini aşan kullanıcı sayısıyla makromusic for spotify’da günde yaklaşık 250 bin mesaj atılıyor ve şuana kadar atılan mesaj sayısı 8 milyonu geçmiş durumda.

Girişimci gençlerimizin geliştirdiği makromusic for spotify uygulamasının ilerleyen süreçte çok daha yüksek kullanıcı sayılarına ulaşacağı aşikar, biz wuudia.com ekibi olarak onları tebrik ediyoruz. Yolunuz açık olsun.

makromusic for Spotify App Store’da

makromusic for Spotify Google Play Store’da