Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds’un başrolünü paylaştığı Netflix’in Red Notice filminin çekimleri Corona Virus (COVID-19) yüzünden ertelendi.

Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds başrolünde olduğu Red Notice filminin Atlanta çekimlerinin büyük bir kısmı tamamlandı. Çekimlerine İtalya’da devam edilmesi planlanan Red Notice filmi İtalya’da ki Corona Virus’ün hızla yayılması ve vakaların artmasından dolayı ertelendi ve çekimler için yeni mekan arayışına girildi. Geçtiğimiz günlerde hollywood ünlü oyuncusu Tom Cruise’un sevilen serisi Mission Impossible’ın 7. (yedinci) filmi Mission Impossible 7’nin İtalya çekimlerinin de ertelendiği duyurulmuştu. Daha önce Red Notice filminin hakları Universal Pictures’a aitti ancak daha sonra Netflix filmin haklarını satın aldı.

Netflix’in Red Notice filminin çekimleri ertelendi

Red Notice Konusu

Dünyanın en ünlü ve en çok aranan sanat eseri hırsızını yakalamakla görevlendirilmiş bir Interpol ajanının hikayesi anlatılıyor.

Netflix’in Red Notice filminin yönetmen koltuğunda daha önce Skyscraper (Gökdelen) filminin yönetmenliğini yapmış Rawson Marshall Thurber oturuyor ayrıca Thurber filmin senaristliğini de üstlenmiş durumda. Kadrosunda Dwayne Johnson, Gal Gadot, Ryan Reynolds, Ritu Arya, Chris Diamantopoulos’ın bulunduğu Red Notice filmi 2021 yılında Netflix’te yayımlanacak.

Güncelleme: Filmin çekimleri tamamlandı. Ancak yayın tarihine ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı.