WandaVision 6. Bölüm İncelemesi
  1. Anasayfa
  2. Sinema/TV Haberleri

WandaVision 6. Bölüm İncelemesi

0

Göndermelerin ve sürpriz yumurtaların bolca bulunduğu WandaVision 6. Bölüm incelemesi sizlerle. Finale doğru ilerlerken bazı şeyler netleşiyor.

Marvel Evreni’nin 9 bölümlük ilk dizisi WandaVision’da finale doğru yaklaşırken her bölüm bir öncekinden daha heyecanlı geçiyor.

Westview’da Cadılar Bayramı

Marvel Comics’in ikinci The Vision and the Scarlet Witch serisinin ilk sayısı Cadılar Bayramı gecesinde geçiyordu. Ancak bu hikayenin bu bölümdeki olaylarla hiçbir ilgisi yok.

WandaVision 6. Bölüm İncelemesi
WandaVision 6. Bölüm İncelemesi

Mephisto sen misin?

Geçtiğimiz bölümde diziye dahil olarak hepimizi şaşırtan Quicksilver tahmin ettiğimiz kişi olmayabilir. Bölüm boyunca söylediklerine bakılırsa Quicksilver aslında Mephisto. Wanda’yı manipüle ederek bu gerçekliği yarattıran Mephisto’yu büyük ihtimalle Doctor Strange 2 filminde de izliyor olacağız.

“şeytanın yavruları” benzetmesi her şeyi açıklıyor.

Monica’nın DNA’sı

Darcy, Hex bariyerini iki kez geçen Monica’nın DNA’sının değiştiğine dair verilere ulaşır. Monica’nın kanının yapısındaki bozukluklar ileride Fantastic Four’u görebileceğimiz anlamına geliyor.

Jimmy ve Woo’ya kim yardım edecek?

Jimmy ve Woo, onlara yardım edecek birisinden söz etmişlerdi ancak bu bölüm o kişiyi göremedik. Acaba kim olacak? Reed Richards, Dr. Doom, Hank McCoy, The Blue Marvel veya bir başkası olabilir.

WandaVision’ın 6. bölümünü beğendiniz mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Wandavision 7.bölüm ne zaman çıkacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir