Netflix’in sevilen dizisi La Casa De Papel‘in 4. sezonundan fragman yayımlandı. La Casa de Papel 4. sezonuyla 3 Nisan’da dönüyor.

Türkiye’de ve dünyada geniş hayran kitlesine ulaşan La Casa De Papel geçtiğimiz Temmuz ayında yayımlanan 3. (üçüncü) sezonu 4 (dört) haftada 44 milyon kişi tarafından izlendi.

La Casa De Papel 3. Sezon’da neler oldu

Darphane soygunundan elde ettikleri parayla kayıplara karışan çete üyeleri bu kez adada yakalanan Rio için tekrar bir araya geldi ve İspanya Merkez Bankası‘nı hedef aldı. Yeni soygun planıyla birlikte Raquel ekibe “Lizbon” kod adıyla, Denver ile kaçan Monica ise “Stockholm” kod adıyla dahil oluyor. (Darphane soygununun ardından geçen sürede Monica ile Denver’in Cincinati adında bebeği oluyor.) Ancak ekibe dahil olanlar bu kadarla sınırlı değil. Flashback sahnelerinde Berlin ile sık sık yanyana gördüğümüz “Palermo” kod adlı Martin, 7 çocuklu adam “Bogoto” ve “Marsilya” kod adıyla yakışıklı bir abimiz ekibe dahil oldu. Daha önce Vis a Vis dizisinde gördüğümüz Najwa Nimri ise diziye müfettiş Sierra olarak katılmıştı. Çete bu kez para yerine altın çalmaya çalışıyor ve bir yandan da Rio’yu kurtarmaya çalışıyorlardı. Ormanlık alanda polisin kapanına kısılan Profesör ve Raquel’in acilen saklanacak bi yer bulması gerekiyordu. Bir evin ahırında saklanan Raquel’in ev sahiplerine yakalanmasının sonucu onlarla pazarlığa oturmuş ancak daha sonra polislerin oraya gelmesiyle yakalanmıştı. Profesör ise telsizden olanları duymuş ve paniğe kapılmıştı. Ahırdan gelen silah sesiyle polisin Raquel’i vurduğunu düşünen Profesör telsiz ile Palermo’ya “Bu bir savaş, Ona göre davran.” dedi ve o sıralarda İspanya Merkez Bankası’na girmeye hazırlanan polislere karşı silahlarını hazırlayarak vakti geldiğinde kapıları açıp roket fırlatarak polislere karşılık verdiler.

“Asıl kaos şimdi başlıyor.” sözleriyle hayranları heyecanlandıran 4. sezon fragmanında baskın sonrası ağır yaralanan Nairobi’yi ve zor durumda kalan çeteyi görüyoruz. Yeni sezonda hem dışardaki hem de içerideki tehditlere karşı savaşan çetenin mücadelesini izlemek için sabırsızlanıyor, heyecan dorukta bekliyoruz. La Casa De Papel 4. Sezon 3 Nisan 2020‘de Netflix‘te yayımlanacak.