Netflix, Yeni Dizisi Aşk 101’in Fragmanı Yayımladı
  1. Anasayfa
  2. Sinema/TV Haberleri

Netflix, Yeni Dizisi Aşk 101’in Fragmanı Yayımladı

0

Netflix Türkiye‘nin 3. Orijinal dizisi olma özelliğini taşıyan Aşk 101‘in fragmanı yayımlandı. Aşk 101 24 Nisan 2020‘de Netflix’te.

Hakan: Muhafız ile başlayan Netflix’in Türk orijinal dizi serisi Atiye ve Aşk 101 ile devam ediyor. Yayımlandıklarında dünyada büyük bir merakla izlenilen ve izleyenlerin övgüyle bahsettiği Hakan: Muhafız ve Atiye’nin ardından Aşk 101’de Netflix kütüphanesinde kısa bir süre sonra yerini alacak.

Aşk 101, 1998 yılında bir lisede okuyan bir grup gencin büyüme hikayesini anlatıyor. Öğrencilerin hayatlarında karşılaştıkları sorunları irbirlerinden aldıkları güç ve aralarındaki sıkı dostluk bağıyla karşılaştıkları sorunların üstesinden gelen gençler, okuldan ayrılmasını istemedikleri bir öğretmenlerini birine aşık etmeye çalışırlar.

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Aşk 101’in senaryosunu ise Ufak Tefek Cinayetler’in senaristliğini yapmış olan Meriç Acemi kaleme alıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Deniz Yorulmazer üstlenmiş durumda. Oyuncu kadrosunda Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, Kubilay Aka, Selahattin Paşalı ve İpek Filiz Yazıcı bulunuyor.

Aşk 101 Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir