Barney Stinson’ın Muhteşem Teorileri
  1. Anasayfa
  2. Sinema ve Dizi Haberleri

Barney Stinson’ın Muhteşem Teorileri

0

How I Met Your Mother‘ın en karizmatik karakteri Barney Stinson‘ın muhteşem teorilerini derledik. Barney Stinson teorileriyle size nasıl yaşanacağını öğretiyor.

Think of me as Yoda. Only instead of being little and green, I wear suits and I’m awesome. I’m your bro, I’m Bro-da

Barney Stinson
The Lemon Law Limon Yasası

The Lemon Law Limon Yasası

Bu yasanın esin kaynağını öğrendiğinizde şaşırabilirsiniz. The Lemon Law – Limon Yasası’nın esin kaynağı Amerika Birleşik Devletleri’nde satın aldığınız bir araçta üretici kaynaklı bir hata ile karşılaşırsanız bu aracı iade etme hakkına sahipsiniz. Muhteşem Barney Stinson ise bu yasayı kadınlar için uyarlamış. Randevununun ilk 5 dakikası çok önemlidir çünkü ilk 5 dakika sana bir çeşit rehber olur. Eğer ilk 5 dakikada karşınındakinden elektrik alamadıysan orayı hemen terk et.

The Platinium RulePlatin Kural

The Platinium RulePlatin Kural

En önemli kural. Asla komşunu sevme. Okulunuzdan, iş yerinizden veya komşunuza ilgi duyuyorsanız bir hata yapmadan bu işten vazgeçin ve orayı terk edin. Her gün karşılaşacağınız birine ilgi duyuyorsanız en hızlı şekilde oradan uzaklaşmalı ve bir başkasıyla tanışmalısınız. :/

The Cheerleaders EffectAmigo Kız Etkisi

The Cheerleaders Effect – Amigo Kız Etkisi’ni kısa ve net bir şekilde tanımlayacak olursak tek başına gördüğünüz bir kadın size çekici gelmez iken aynı kadını bir arkadaş grubunun içerisinde gördüğünüz de size çekici gelebilir.

The Mermaid TheoryDenizkızı Teorisi

The Mermaid TheoryDenizkızı Teorisi

Her kadının denizkızı olması evresi vardır. Hiç aklında yokken ofiste birlikte çalıştığın biri, okulunuzdan birisi veya arkadaş grubunuzdaki birinin size çekici gelmeye başlayabilir.

The Hot Crazy ScaleSeksilik ve Delilik Skalası

The Hot Crazy ScaleSeksilik ve Delilik Skalası

The Hot Crazy Scale – Seksilik ve Delilik Skalası özetle şöyle bir kadın ne kadar deli ise aynı oranda seksidir de. Delilik ve seksilik doğru orantılıdır.

Three Day Rule3 Gün Kuralı

Three Days Rule3 Gün Kuralı

3 Gün kuralında hoşlandığınız kişinin telefon numarasını bir şekilde aldıktan sonra o kişiye 3 gün boyunca ne mesaj atıyorsunuz ne de arıyorsunuz.

No Questions RuleSoru Sormama Kuralı

No Questions Rule Soru Sormama Kuralı

Muhteşem Barney Stinson’ın en iyi kurallarından bir tanesi olan soru sormama kuralında yakın arkadaşınızın sizden yapmanızı istediği bir şey hakkında o işi sorgulamadan soru sormadan direkt yapmalısınız. Zira kanka kanunu da bu kural sebebiyle oluşturulmuştur.

Barney Stinson’ın Muhteşem Teorileri yazımızın sonuna geldik. Bir sonraki yazımıza da görüşmek üzere. Stinson Out!

Barney Stinson'ın Muhteşem Teorileri
Barney Stinson’ın Muhteşem Teorileri

Belki 12 Soruluk How I Met Your Mother testini çözmek istersin..-

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir