Roblox Müzik kodları 2022 güncel listesi ile oyunda daha keyifli vakit geçirebilirsiniz. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan Roblox’da istediğiniz müziği dinlemek artık mümkün.

Roblox’da dinleyebileceğiniz binlerce müzik mevcut. Mayıs 2022 itibari ile listede yer alan şarkıların tamamı çalışır durumda. Listeden istediğiniz bir müziği seçerek dinlemeye başlayabilirsiniz. Roblox müzik kodu nasıl kullanılır? sorusunun cevabını bilmeyenler sayfayı aşağı kaydırabilirler.

Not: Listede yer alan bazı müzikler zaman içerisinde telif haklarından dolayı Roblox’dan kaldırılabilir.

Listeye eklenmesini istediğiniz şarkıları yorum kısmından bize iletebilirsiniz. En kısa sürede listeye eklenecektir.

Roblox müzik kodları 2022
Roblox müzik kodları 2022

Roblox müzik kodları 2022

MÜZİKROBLOX ID
doja cat – like that ( BEST VERSION )4900674369
Lil Mosey – Blueberry Fejgo4642552560
Cradles3458387962
Snails House – Hot Milk786465393
Thomas The Tank Engine Theme551013314
Monte Booker – Kolors (Ft. Smino)478553966
GTA V Theme Song235418912
BTS (방탄소년단) Jungkook – ‘Euphoria’1592120940
Nightcore – O.D.D1573952981
BLACKPINK – “마지막처럼 “As If It’s Your Last” [FULL]5925352837
Soft Cell – Tainted Love (FULL)4533717288
XXXTENTACION – Jocelyn Flores Edit1349382638
Roblox Old Theme Song [FULL SONG]842009513
DOOM Soundtrack Rip & Tear779838221
[FULL] Ice cream – BLACKPINK Ft. Selena Gomez5622515984
TheFatRat – Megalovania3337479905
Shape Of You (Ellis Remix)1064934754
BLACKPINK – “Crazy Over You” [FULL]5964232207
Among Us – Show Yourself (Animation, Original Song5699951850
Michael Jackson – Beat It ORIGINAL4504994431
Billie Eilish – xanny3111781839
MOMOLAND – Boom Boom1357816828
Roblox Adventure Death Song347955300
Taylor Swift – Love Story6446959493
Taylor Swift – I Knew You Were Trouble130794482
You Belong With me – Taylor Swift2680184976
Taylor Swift – Shake It Off174301904
Foster the People – Ask Yourself164529679
MISSIO – I See You3180774724
MISSIO – I Don’t Give A…3537636729
Doja Cat – Say So4493765642
Gta San andreas Theme Song4571975095
Roblox Piggy – Bunny’s Theme4808713135
Alan Walker – Fade693428358
Gotye – Somebody That I Used to Know (feat Kimbra)4912664702
Eminem – I’m Not Afraid131149175
Eminem – Godzilla (ft. Juice WRLD)5801951770
Eminem – Shake That5930414268
Eminem ft. Rihanna – The Monster Lyrics600162367
Eminem – The Way I Am4900274598
Enes Batur – Dolunay (Official Audio)4640166506
Enes Batur feat. Kaya Giray – GEL HADİ GEL2027652550
Enes Batur – Ayaz5006208154
Adamlar – Zombi5157534611
Adamlar – Acının İlacı (Official Audio)6117472073
Adamlar – Sarılırım Birine [Official Audio]6117465847
Adamlar – Benden Bana (Official Audio)6117480392
Adamlar – Doldum7569119296
İstiklal Marşı160683797
İzmir Marş144229227
Tarkan – Yolla895083714
TARKAN – Kedi Gibi2520663396
Tarkan – Geççek8860575177
Ceza – Yerli Plaka (Tolga Aslan Remix)4610279658
DİDOMİDO ft. EGLO G – Nimet5435341659
Cem Karaca – Barış Manço “Uzun İnce Bir Yoldayım”436054699
Cem Karaca – Deniz Üstü Köpürür2326294778
Cem Karaca – Bu Son Olsun7801308952
billie eilish – everything i wanted4380429016
Billie Eilish – lovely (Lyrics) ft. Khalid2294220435
505 – Arctic Monkeys6306201917
Arctic Monkeys – Do I Wanna Know6271999805
Arctic Monkeys – R U Mine2927079316
Cat? I’m a kitty cat.224845627
Daniel Bautista – Intro27697707
Nasty Freestyle~T-Wayne????245138881
Initial D – Deja Vu414454387
EAR EXPLODER 9001180736564
Pretty Girl- Maggie Lindemann657284150
XXXTENTACION – I don’t wanna do this anymore740491111
Gangnam Style130844430
XXXTENTACION – RIOT513080504
Beep Beep Im a Sheep (FULL)722968918
DARUDE – SANDSTORM166562385
Ohio Fried Chicken feat. Team 10879800012
What’s 9+10 (Remix)183314842
Not Online1609008983
XXXTENTACION – Moonlight (65,000+ SALES) READ DESC1346523498
Natural – Imagine Dragons2173344520
Mii Channel Music (Wii)143666548
You’ve Been Trolled154664102

Roblox müzik kodları nasıl kullanılır?

Roblox müzik kodlarını kullanabilmek için adımları takip edin.

  • Roblox’a giriş yapın.
  • Radyoyu açın
  • Klavyeden “E” tuşuna basın
  • Açılın kutuya dinlemek istediğiniz müziği kodunu yazın.

Artık istediğiniz müziği dinleyebilirsiniz.

İlginiz çekebilir:

Roblox Promo Kodları Mayıs 2022

En iyi roblox isimleri

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları

Valorant Nokta Crosshair Nasıl Yapılır?

Valorant İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Güncel oyun haberleri ve espor haberleri için wuudia’yı takip edebilirsiniz.