The Umbrella Academy 3. Sezon Çekimleri Yakında Başlayacak
  1. Anasayfa
  2. Sinema ve Dizi Haberleri

The Umbrella Academy 3. Sezon Çekimleri Yakında Başlayacak

0

Netflix’in çok sevilen yapımı The Umbrella Academy üçüncü sezonu henüz onaylanmasa da çekimlerin yakında başlayacağı bildiriliyor.

Netflix’in en çok izlenen yapımları arasında yer alan The Umbrella Academy başarılı iki sezonun ardından henüz üçüncü sezonu Netflix tarafından duyurulmasa da çekimlerin yakında başlayacağı haberleri dolaşıyor. Gerard Way’in aynı isimli çizgi romanından uyarlanan dizi işlevsiz süper kahramanların aile hikayelerinden ilham alıyor. 1 Ekim 1989’da dünyanın farklı yerlerinde 43 kadın hiçbir hamilelik belirtisi göstermemesine rağmen özel güçlere sahip çocuklar doğurdu. Reginald Hargreeves ise bu özel çocuklardan yalnızca yedi tanesini bulup evlat edinebildi.

The Umbrella Academy 3. Sezon Çekimleri Yakında Başlayacak

The Umbrella Academy dizisinin başrolünde Ellen Page,Tom Hopper ve David Castañeda bulunuyor. Dizinin yaratıcısı ise Steve Blackman.

Production Weekly‘nin geçtiğimiz günlerde yayınladığı yeni rapora göre Netflix’in The Umbrella Academy dizisinin 3. sezon çekimleri 1 Şubat 2021‘de başlayıp Ağustos ayına kadar sürmesi planlanıyor. Ancak pandemi nedeniyle bu süre daha da uzayabilir. Aynı raporda Haluk Bilginer’in başrolü olduğu Alex Rider dizisinin ikinci sezonu, Brooklyn Nine-Nine sekizinci sezonu, Loki’nin ikinci sezonu ve Disney+ popüler dizisi The Mandalorian’ın üçüncü sezon tarihi de yer alıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir