Valve, CS:GO 2 için marka başvurusu yaptı
  1. Anasayfa
  2. Espor Haberleri

Valve, CS:GO 2 için marka başvurusu yaptı

0

CS:GO oyununun geliştiricisi Valve, “Counter-Strike 2” ve “CS2” için ticari marka başvurusunda bulundu. Bu haber CS:GO 2’nin yakında geleceğinin bir kanıtı olabilir.

Son birkaç gün içinde, Valve’in büyük bir güncelleme üzerinde çalıştığının göstergesiydi. Geliştiriciler, bu hafta Counter-Strike: Global Offensive Steam arşivinde bir dizi değişiklik yaparak “CS2” adı altında yeni çalıştırılabilir dosyaların yanı sıra Counter-Strike Global Offensive beta platformuna güncellemeler ve değişiklikler ekledi.

Video oyunları, espor etkinlikleri ve giyim gibi bir dizi mal ve hizmeti kapsayan ticari marka başvurusu 14 Mart tarihinde Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi’ne (USPTO) yapıldı.

Valve henüz yeni bir Counter-Strike oyunu hakkında resmi bir açıklama yapmadı ancak oyunun hayranları olası bir devam oyunu için heyecanlı. Bir devam oyununun güncellenmiş grafikler, geliştirilmiş oynanış ve yeni haritalar ve silahlar içereceği umuluyor.

Valve, CS:GO 2 için marka başvurusu yaptı

CS:GO orijinal olarak 2012’de piyasaya sürüldü ve o zamandan beri dünyanın en popüler rekabetçi çevrimiçi oyunlarından biri haline geldi. Geniş ve aktif bir oyuncu tabanı var ve her gün milyonlarca kişi oynamaya devam ediyor.

Valve, fikri mülkiyetlerini koruyor olabilir veya yeni bir Counter-Strike oyunu üzerinde çalışıyor olabilir, ancak zaman gösterecek. Her halükarda, oyunun hayranları konuyla ilgili haber veya güncellemeleri heyecanla bekliyorlar.

Bu arada, CS:GO oyuncuları, oyunun birçok özelliğinin keyfini çıkarabilir ve dünya çapındaki espor etkinliklerine katılabilirler.

Diğer içerikler:

CS:GO Konsol Nasıl Açılır?

CS:GO Rekabetçi Kodları

CS:GO Kan Silme Kodu

CS:GO Başlatma Seçenekleri 2023

CS:GO FPS Gösterme

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir