Heyecanımızı doruğa çıkaran 2021 VFŞL Kış Mevsimi yakında başlıyor. İnanılmaz mücadelelere tanık olacağımız 2021 VFŞL Kış Mevsimi detayları belli oldu.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi (VFŞL), çok yakında heyecan dolu yeni sezonuyla dönmeye hazırlanıyor. VFŞL için hazırlık yapan birçok takım geçtiğimiz günlerde 2021 sezonu için kadrolarını tamamlayıp duyurularını yaptılar. LoL Espor, 2021 VFŞL Kış Mevsimi için ilk detayları bizlerle paylaştı. 2021 VFŞL Kış Mevsimi, 23 Ocak‘ta Türkiye Büyük Finali’nde Papara SuperMassive ve 5 Ronin’in rövanş karşılaşması ile başlayacak. TBF rövanşı 23 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’da başlayacak ve Twitch ile Youtube platformlarından canlı olarak yayınlanacak.

Pandemi sebebiyle bu sezon VFŞL’de bazı değişiklikler söz konusu. Yeni sezonda tüm oyuncuların karşılaşmalara takım evlerinden katılması zorunlu olacak. Ligin başlangıç tarihine kadar tüm oyuncular Türkiye’ye giriş yapmak zorundalar Riot Games böylece daha önceki karşılaşmalarda yaşanan bağlantı problemlerini en aza indirmeyi hedefliyor.

2021 VFŞL Kış Mevsimi ne zaman başlayacak?

Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da VFŞL, Papara SuperMassive ve 5 Ronin takımlarının Türkiye Büyük Finali rövanş karşılaşması ile 23 Ocak Cumartesi günü saat 14’te başlayacak. Rövanş karşılaşması LoL Espor Twitch kanalından ve Youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Espor haberleri için wuudia’yı takip edebilirsiniz.

2021 VFŞL Kış Mevsimi Yakında Başlıyor
2021 VFŞL Kış Mevsimi Yakında Başlıyor