Blindspot 5. Sezon 4. Bölüm İncelemesi
  1. Anasayfa
  2. Sinema/TV Haberleri

Blindspot 5. Sezon 4. Bölüm İncelemesi

0

Blindspot geri döndü. Geçtiğimiz günlerde yeni sezonun ilk bölümü yayınlandı. Blindspot 5. Sezon 4. Bölüm İncelemesi

4. Bölüm konusu: Bir terörist grubun ölümcül bir kimyasal silah teminini durdurmak için, ekip FBI’daki ilk günlerinden bazı önemli ayrıntıları hatırlamalıdır. Bu sırada Weller, kızının sağlığı hakkında korkunç haberler aldıktan sonra endişelenir.

Cipsi tartışırken bilgisayarda dosyalardan birinin şifresi çözülür ve Dabbur Zann’ın peşinde olduğu bir aletin bilgileri ortaya çıkar. Rich’in Tasha’ya gizlice verdiği şey de büyük ihtimalle hamilelik testi. Şu teknolojik aletin izini süren Patterson bulduklarını Tasha ve Rich ile paylaşırken Tasha FBI’da ki ilk günlerinden birkaç bir şey hatırlamaya çalışır. Tasha ilk gününü adım adım hatırlamak zorundadır. Tasha’nın ilk gününde Reade ile nasıl tanıştıklarını gördük. Weller’ın timine katılmaya çalışan Tasha ve Reade patronun gelmesi ile kendilerini bir yığın dosya işinin içinde bulurlar. New York ofisine hoşgeldiniz. Tasha eline aldığı bir dosyada ki eksik bilgiyi fark eder ve cesette bulunan iki zehirden birinin adının neden raporda yazmadığını öğrenmek için labaratuvara indiğinde Patterson ile tanışmış olur.İkiside kimyasalık adını hatırlayamaz ve bir süre mola verirler. O sırada daha önce Jane’in Rich’den yardım istediği konuda tablete bildirim gelir ve Rich konu hakkında Jane ile konuşur. Weller’ın kızının hastaneye yattığını öğrenen Jane bu durumu Weller’dan saklamak ister. Tasha, FBI’da ki ilk gününde sorguya çektiği bilim insanın adını hatırlamakta zorluk çekerken Patterson birkaç önemli bilgi ile aramayı daraltarak kimliği tespit eder. Fotoğrafı gören Jane kadını daha önce gördüğünü söyleyerek Kerry Coleman adındaki bilim insanının Madeline ile çalıştığını doğrular. Şimdi ise Tasha ve Weller’ın tanışması. :( ????

Blindspot 5. Sezon 4. Bölüm İncelemesi

Tasha, Reade ile araştırmasında birkaç bir şey hatırlayarak ekibe oldukça yardımcı olur. Tasha’nın hamile olduğunu doğrulamış olduk. Patterson izleri sürerek bir soğuk hava deposuna ulaşır. Duygusal sorunlar yaşayan Tasha ekibinin yardımına biraz geç koşuyor. Kimyasallar artık ekibin elinde güvende. Briana’nın Madeline tarafından öldürüldüğünü Patterson ve Rich öğrenir. Ivy’nin ekibi tarafından saldırıya uğrayan Jane karşısındaki adamı alt etmeyi başarır ancak Weller’ı bayıltıp kaçırmayı başarırlar. Jane yaşanan arbede sırasında yaralandı. Sonraki bölümde görüşmek üzere.

Diğer Blindspot incelemeleri için bizi takip edin.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir