Agents of SHIELD 7. Sezon 3. Bölüm İncelemesi
  1. Anasayfa
  2. Sinema ve Dizi Haberleri

Agents of SHIELD 7. Sezon 3. Bölüm İncelemesi

0

Hayranlarının uzun süredir beklediği Agents of SHIELD 7. Sezonu çıktı. İşte Agents of SHIELD 7. Sezon 3. Bölüm İncelemesi.

Hatırlarsanız geçen bölüm zaman penceresi açılmış ve Enoch haricinde herkes gemiye binebilmişti.

Gemiyi 1955’e getiren Otopilot ekibi tamda Area 51’in merkezine indirir. Daha önce başarısız olan Chronicomlar bu kez gözlerini Helius projesine dikerler. Bu projeden haberdar olan SHEILD ajanları ise soluğu bir restoranda Savunma Bakanlığı’nda çalışan birini alıkoymak için alırlar. Adamın kimliğini çalan Coulson ve Simmons, Area 51’e ziyarette bulunurlar. Coulson, Savunma Bakanlığı’ndaki adamın kimliğini Simmos ise daha önce Kaptan Amerika’da ve Ajan Carter dizisinden tanıdığımız Ajan Peggy Carter olarak karşımıza çıkıyor. (Belki ilerleyen dakikalarda gerçek Carter’ı görebiliriz. Sezon başlamadan önce bazı dedikodularda Ajan Carter dizisinden isimler göreceğimiz söyleniyordu.) Area 51’e yeni gelen herkesi sorguya çekmek isteyen Coulson ve Simmons, Chronicomları ayırt edebilmek için duygusal tepkilerini ölçmek için birkaç küçük soru sormaya başlar. Area 51’e yeni gelenleri test etmek için dışarı çıkan Coulson’dan sonra içeriye Ajan Carter’ın eski ortağı Daniel Sousa geliyor. Peggy Carter’ı gerçekten tanıyan birisi. Simmons durumu pek bozuntuya vermese de Sousa ile baş başa konuşurken onun kimliğini öğreniyor ve Sousa hem Coulson’ı hem de Simmons’ı tutukluyor. Daha önce Deke ile dosyaları inceleyen Daisy yardım için hemen Daniel Sousa’nın ofisine varmış ve CIA kimliği ile onunla bir küçük konuşmanın ardından tutuklanıp bir hücreye kapatılan Simmons ve Coulson’ı oradan çıkarıp Sousa’yı oraya kilitleyip üsteki Chronicom saldırısı için harekete geçerler.

Agents of SHIELD 7. Sezon 3. Bölüm İncelemesi

Chronicomların planını çözen Deke bölgeye Yoyo ile May’i gönderir. Helius projesini başlatan Chronicomu tespit eden Yoyo hala koşamıyor. May ise daha önce hissetmediği bir şey hissediyor. O esnada kaçan Chronicomun peşine tekrar düşüyorlar ve Helius’un yanına giden Chronicomu durdurmaya çalışıyorlar. Simmons girerken gördüğü EMP’yi Daisy’nin yardımıyla düzeltip güçlendirerek çalıştırmak için hazır duruma getirmeye çalışırken Coulson ise chronicom ile dövüşürken imdadına Sousa gelir. Sousa tam chronicomdan dayak yerken EMP çalıştırılır ve hem Coulson hem de Chronicomlar yere düşer.

Diğer Agents of SHEILD incelemeleri için bizi takip edin.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir