BTCTURK X ESA SUPREMES BAŞLIYOR
  1. Anasayfa
  2. Espor Haberleri

BTCTURK X ESA SUPREMES BAŞLIYOR

0

Türkiye’yi #Bitcoin ile tanıştıran ve her zaman yeni neslin yanında olan BtcTurk‘ün sponsoru olduğu BtcTurk x ESA Supremes, 10-13 Mart 2022 tarihleri arasında başlıyor. 10 Mart 2022’de açık elemeler ile start alacak olan turnuva, 11 Mart’ta oynanacak çeyrek finallerin ardından 12 Mart’ta yarı finaller ve 13 Mart’ta büyük finalin oynanmasıyla sona erecek.

12 ve 13 Mart tarihlerinde oynanacak olan yarı finaller ve final karşılaşması, canlı olarak Twitch’te yayınlanacak ve ESA Esports’un kanalından izlenebilecek. Turnuvadaki tüm karşılaşmalar tekli eleme formatında gerçekleşecek.

BTCTURK X ESA SUPREMES BAŞLIYOR
BTCTURK X ESA SUPREMES BAŞLIYOR


Eternal Fire, Şahangiller, Brosskiez ve Sivasspor Espor takımlarına ilave olarak, açık elemelerden turnuvaya katılma hakkı elde edecek 4 takımla birlikte, toplam 8 takımın katılacağı turnuvada, şampiyon takım TWR Eastern European Master: Spring’e doğrudan katılma hakkı elde edecek. Ayrıca turnuvada ikinci olan takım da yine TWR Eastern European Master:Spring’in diğer Avrupa bölgelerindeki turnuva ikincileriyle maç oynama hakkı elde ederek Avrupa bileti için bir şans elde etmiş olacak. Bunlara ek olarak şampiyon takıma 7.500₺, ikinci olan takıma da 2.500₺ para ödülü verilecek.


Açık elemeden turnuvaya katılmak isteyen takımlar bu linki takip ederek kayıt
işlemlerini gerçekleştirebilirler:

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir