Cyberpunk 2077‘nin en sevilen karakteri Johnny Silverhand eşyaları nerede bulunur? Arabası, ceketi ve silahı gibi eşyaları nerede bulacağınızı anlattık.

Keanu Reeves’in canlandırdığı Cyberpunk 2077’nin en sevdiğimiz karakteri Johnny Silverhand’in eşyalarına nasıl sahip olabileceğinizi anlatıyoruz.

Cyberpunk 2077 Johnny Silverhand Eşyaları Nerede Bulunur?

Cyberpunk 2077 Johnny Silverhand Eşyaları Nerede Bulunur
Cyberpunk 2077 Johnny Silverhand Eşyaları Nerede Bulunur

Johnny Silverhand’e ait gözlükleri, pantalonu, atleti, ceketi, silahı, botları ve son olarak en çok isteneni arabasını nasıl alacağınızı anlatıyoruz.

Johnny Silverhand Gözlükleri nerede bulunur?

Silverhand’in gözlüklerini Chippin ‘In görevinde alacaksınız. Rogue’un görev dizisini tamamladıktan sonra Chippin ‘In görevi açılacak.

Johnny Silverhand Atleti nerede bulunur?

Bu atleti, oyunun sonuna doğru Tapeworm ana hikaye görevini tamamladığınızda otomatik olarak alacaksınız .

Silverhand’in gözlüklerini Chippin ‘In görevinde alacaksınız. Rogue’un görev dizisini tamamladıktan sonra Chippin ‘In görevi açılacak.

Johnny Silverhand Ceketi nerede bulunur?

Johnny Silverhand’in en beğendiğim eşyası Silverhand ceketi, Chippin ‘In görevi sırasında gözlükle birlikte alabilirsiniz.

Johnny Silverhand Ceketi nerede bulunur

Johnny Silverhand Silahı nerede bulunur?

Johnny’nin Malorian Arms 3516 silahını Chippin ‘In görevi sırasında gözlük ve ceket ile birlikte alabilirsiniz..

Johnny Silverhand Botları nerede bulunur?

Silverhand’in botları Ghost Town / hayalet şehir görevini bitirdikten sonra açılan Family Heirloom Gig görevinde bulunabilir. Family Heirloom Gig görevinde iken botları aradığınız parça ile aynı dolapta saklı bulacaksınız. Eğer görevi bitirdiyseniz tekrar aynı yere gidip istediğiniz zaman botlara sahip olabilirsiniz.

Johnny Silverhand Pantolonu nerede bulunur?

Silverhand’in pantolonu Psychofan Gig’de bulunabilir. Kerry Eurodyne’nın apartmanında Silverhand’in gitarını çalarken yan odaya girip pantolonunu alabilirsiniz. Bu görevi tamamladıysanız ne yazık ki geri dönüp pantolonu alamazsınız.

Johnny Silverhand Arabası nerede bulunur?

Chippin ‘In görevi sırasında alabileceğiniz bir diğer eşya ise Silverhand’in Porsche 911 Turbo arabası. Bu arabaya sahip olmak için görev sırasında bazı yapmanız gerekenler şeyler var:

  • Grayson’a silah çekmeyin.
  • Eğer Grayson’ı öldürürseniz aracın olduğu konteynırın anahtarının ondan alın.

“Silahı Bırak” seçeneğini seçerseniz Grayson size anahtarları teslim edecek. Ancak diğer senaryoda ise onu öldürmek zorundasınız ve anahtarı onun soğuk bedeninden almalısınız.

Cyberpunk 2077 Hızlı Para Kazanma


Cyberpunk 2077 Hileleri


Cyberpunk 2077 En iyi Modlar


Cyberpunk 2077 Çıplaklık Nasıl Kapatılır?