e-Futbol Milli Takımı Ana Sponsoru Turkcell Oldu
  1. Anasayfa
  2. Espor Haberleri

e-Futbol Milli Takımı Ana Sponsoru Turkcell Oldu

0

A Milli Takımı sponsoru Turkcell, e-Futbol Milli Takımı‘nın da ana sponsoru oldu. TFF ile yapılan anlaşmada Turkcell espor arenasında takımımızı destekleyecek.

Aralık 2020’de FIFA ve PES oyunlarında Türkiye’yi temsil etmesi için kurulan e-Futbol Milli Takımı ana sponsoru Turkcell oldu. PES ve FIFA oyunları için ayrı ayrı oluşturulacak eMilli takımlarımız eNations Cup Elemeleri ve eEuro 2021 elemeleri‘nde mücadele edecek. Yeşil sahalarda A Milli Takımı sponsoru olan Turkcell şimdi de espor arenasında eMilli Takımımıza destek olacak.

Turkcell CEO’su Murat Erkan: “eMilli Takımlarımızın ana sponsoru olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Turkcell CEO’su Murat Erkan: “Yaklaşık 20 yıldır omuz omuza, yürek yüreğe yürümekten büyük onur duyduğumuz Türkiye Futbol Federasyonu ile yeni bir aşamaya geçiyoruz. Hızla gelişen espor arenasında Türkiye’yi en iyi noktaya taşımak için eMilli Takımlarımızın ana sponsoru olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ayrıca, Türkiye’ye yeni zaferler getireceğine inandığımız eMilli Takımlarımızı Turkcell’in isim sponsorluğunda belirleyecek olmanın da gururunu yaşıyoruz. Umuyoruz ki bu yıl TURKSPORU yılı olacak. Önce A Milli Futbol Takımımızın, sonra da e-futbol Milli Takımlarımızın Avrupa Şampiyonası’nda tüm Türkiye’ye sevinç yaşatacaklarına inanıyoruz. Turkcell olarak her alanda TURKSPORU’nun yanında olmaya devam edeceğiz.”

e-Futbol Milli Takımı Ana Sponsoru Turkcell Oldu
e-Futbol Milli Takımı Ana Sponsoru Turkcell Oldu

Turkcell eMilli Takımlar Seçmeleri başladı

Turkcell eMilli Takımlar seçmeleri şuan devam ediyor. 29 Ocak tarihinde PES büyük finali ve 19 – Şubat’ta ki FIFA büyük finali ile seçmeler sonuçlanacak. PES ve FIFA e-Futbol Milli Takımlarımız Mart ayında gerçekleştirilecek FIFA eNations Cup elemeleri ve UEFA eEuro 2021 elemelerinde mücadele edecek.

Güncel espor haberleri için bizi takip etmeye devam edin.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir