170.000’den fazla kullanıcısına 19 farklı oyunda hizmet veren ve gamer’ların oyun oynarken hem eğlenmesini hem de kazanmasını sağlayan Gamer Arena ocak ayı turnuva takvimini açıkladı. Kullanıcıların istedikleri oyunlarda birbirleriyle 1v1 maç yaparak hem eğlendiği hem de kazandığı düello platformunda ocak ayı içinde Pubg Mobile, Valorant ve Zula oyunlarında 3 farklı turnuva düzenlenecek. İşte turnuvalar ile ilgili tüm detaylar;

Yeni yılın ilk turnuvası Pubg Mobile’da!
15 Ocak Cuma günü başlayacak Pubg Mobile Turnuvası 6 gün sürecek(20 Ocak Final) ve 128 takım duo modunda mücadele edecek. Turnuvanın ödül havuzu ise 10.000 GA Coin (1.000 TL) olarak açıklandı. Aynı zamanda turnuvanın final maçları twitch.tv/gamerarena_com’da canlı yayınlanacak.

Heyecan VALOTANT ile devam ediyor!
20 Aralık Çarşamba günü başlayacak VALORANT turnuvası 6 gün sürecek ve 25 ocak tarihinde final yapacak. 64 takımın hem şampiyonluk için hem de 15.000 GA Coin (1.500 TL) mücadele edeceği turnuvanın final maçları twitch.tv/gamerarena_com kanalı üzerinden canlı yayınlanacak.

Ocak ayının son turnuvası Zula!
Ocak ayının son turnuvası ise 25 Ocak – 30 Ocak tarihleri arasında olacak ve 64 takım 15.000 GA Coin (1.500 TL) için mücadele edecek. Büyük turnuvanın final maçları ise twitch.tv/gamerarena_com kanalından canlı yayınlanacak.

Sizde bu turnuvalara katılmak veya düellolara katılarak hem eğlenmek hem de kazanmak isterseniz Gamer Arena‘nın web sitesini ziyaret edebilir ve siteye kayıt olarak 50 GA Coin ödülün sahibi olabilirsiniz.

Gamer Arena Ocak Ayı Turnuvaları Başlıyor
Gamer Arena Ocak Ayı Turnuvaları Başlıyor