Biomutant Yükseltme Tezgahı
  1. Anasayfa
  2. Oyun Haberleri

Biomutant Yükseltme Tezgahı

0

Biomutant’ta silahlarınızı ve zırhınızı yükseltmek için yükseltme tezgahı bulmalısınız. Biomutant yükseltme tezgahı yerlerini ve nasıl kullanacağınızı bu rehberimde anlatıyorum.

Biomutant yükseltme tezgahı yerleri

Oyunda yükseltme tezgahları haritanın her yerine dağılmıştır. Yükseltme tezgahlarını ekipmanlarınızı güçlendirmek için kullanabilirsiniz.

Bir yükseltme tezgahı bulmak için gökyüzündeki dev sıcak hava balonlarına bakmanız yeterli. Tüm yükseltme tezgahları bu balonların üzerinde bulunur. Kilometrelerce öteden görebilirsiniz sadece yukarı bakmanız yeterli.

Kabilelerin yerleşkelerinde mutlaka bir tane tezgah göreceksiniz. Oyunda yükseltme tezgahları genelde hızlı seyahat noktalarının oldukça yakınında bulunur. Kolayca bulabilir ve seyaahat edebilirisiniz.

Mutlaka okuyun: Yeni başlayanlar için Biomutant rehberi

Biomutant Yükseltme Tezgahı
Biomutant Yükseltme Tezgahı

Biomutant yükseltme tezgahı nasıl kullanılır?

Oyunda iki farklı yükseltme tezgahı bulunuyor. Bir tanesini silahlarınız için diğerini de zırhınız için kullanabileceksiniz. Genellikle her iki tezgah yan yana bulunur.

Geliştirmek istediğiniz ekipmanı seçin. İyileştirme için iki seçenek göreceksiniz. Biri “Kalite” seviyesini diğeri ise “Malzeme” seviyesini iyileştirecektir. Sonunda, bu özelliklerin her ikisi de ekipmanın genel gücüne katkıda bulunacaktır. Silahlar için hasarı iyileştirecek ve zırh için zırh sınıfını iyileştirecek.

Kaliteyi ve malzemeyi yalnızca belirli bir noktaya kadar yükseltebilirsiniz. Bir ekipmanı her yükseltmek istediğinizde bir miktar harcama yapmak zorunda kalacaksınız. Bu miktar yükseltmek istediğiniz ekipmanın seviyesine göre değişmektedir.

Mutlaka okuyun: Biomutant sınıf rehberi

Oyun haberleri

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir