BITKRAFT Ventures, Delphi Digital ile İşbirliği Yapacak
  1. Anasayfa
  2. Espor Haberleri

BITKRAFT Ventures, Delphi Digital ile İşbirliği Yapacak

0

Espor risk sermayesi şirketi BITKRAFT Ventures, blockchain danışmanlık firması Delphi Digital ile işbirliği yapacak.

BITKRAFT Ventures, blockchain danışmanlık firması Delphi Digital ile stratejik bir ortaklık yaptığını duyurdu. Yapılan açıklama göre iki firma blok zincirinin kesişme noktasında “en ilginç şirketleri” belirlemek için işbirliği yapacak.

Delphi Digital ve BITKRAFT Ventures, portföy şirketlerine oyun, espor, dijital eğlence ve kripto teknolojisi alanlarındaki kolektif uzmanlıklarını sunacak. BITKRAFT Ventures, bir varlık sınıfı olarak token yatırımlarını destekleme stratejisini de açacak.

Şirketler arasındaki bu anlaşma risk kapitalisti Piers Kicks ile olan ilişkisini de güçlendiriyor. Piers Kicks, geçtiğimiz aylarda BITKRAFT ekibine gelecekteki blok zinciri stratejilerinde yardımcı olmak için katıldı.

Piers Kicks şunları söydedi: “BITKRAFT’ın sentetik gerçeklik vizyonunu gerçekleştirme yolunda, kripto paranın en gerçek halinin gerçekleşmesi için ayrılmaz bir yapı taşı olduğuna inanıyorum. Çok saygı duyduğum iki şirketin, oyun endüstrisi ile açık bir çarpışma rotasında olan yeni ekonomi, yönetişim ve dijital sahiplik dinamiklerini keşfetmek için birlikte çalışmasından heyecan duyuyorum. “

BITKRAFT Ventures, Delphi Digital ile İşbirliği Yapacak
BITKRAFT Ventures, Delphi Digital ile İşbirliği Yapacak

BITKRAFT Ventures Kurucu Ortağı Jens Hilgers‘ın açıklaması: “Delphi ekibinin kripto alanındaki bilgi ve deneyimlerinin genişliğine ulaşmak zor. Bu stratejik ortaklık ile, sınıfının en iyisi portföy destek yeteneklerimizi genişletmeyi ve kripto ve oyun kesişimindeki harika girişimcileri ve fikirleri belirleme konusunda daha akıllı ve daha hızlı olmayı amaçlıyoruz. Blockchain teknolojisinin oyunlar ve dijital eğlence alanı üzerindeki büyük etkisi biz konuşurken ortaya çıkmaya başlıyor ve BITKRAFT bunda önemli bir rol oynamayı hedefliyor.”

Ağustos 2020’de yapılan yatırım turunda BITKRAFT; espor, oyun ve dijital eğlenceye yapacakları yatırımlarda kullanmak için 165 milyon dolar toplamayı başarmıştı. Ayrıntılar: 2020’nin En Büyük Espor Yatırımları

Delphi Digital Kurucu Ortağı Anil Lulla şunları söyledi: “Delphi, dünyanın önde gelen oyun yatırımcıları olan BITKRAFT Ventures ile stratejik bir ortaklığı resmen duyurmaktan son derece heyecanlı. BITKRAFT’ın derin oyun uzmanlığı ile Delphi’nin ünlü kripto-ekonomik yeterliliğinin birleşiminin, muhtemel portföy şirketleri için ikna edici bir değer önerisi olacağına inanıyoruz.

Kaynak: esportsinsider

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir